Інформація по темі "" | Публікації по тегу
27.02.14
1084 0
Друкувати
Обране

Утверждены формы документов, предоставляемых для проведения электронных проверок

Міндоходів наказом від 31.12.2013 р. № 898 затвердило:

1) формати документів, які пов'язані з обчисленням та сплатою податків і зборів та подаються в електронній формі платником податків для проведення електронної перевірки, а саме:

Журнал господарських операцій;

Книгу обліку доходів (для платників єдиного податку першої і другої груп та платників єдиного податку третьої і п'ятої груп, які не є платниками податку на додану вартість), яка надається платником для проведення електронної перевірки;

Книгу обліку доходів і витрат (для платників єдиного податку третьої і п'ятої груп, які є платниками податку на додану вартість), яка надається платником для проведення електронної перевірки.

2) Порядок подання документів в електронній формі для проведення електронної перевірки (далі — Порядок).


Порядок визначає загальні принципи організації інформаційного обміну під час подання платником податків до органів Міндоходів документів в електронній формі (якщо такі документи створюються таким платником податків в електронній формі та зберігаються на електронних носіях інформації). Також такий платник податків має дотримуватися умови щодо використання електронного цифрового підпису підзвітних осіб.


Установлено, що формати документів для проведення електронної перевірки та інша інформація про порядок подання таких документів оприлюднюються на веб-порталі Міндоходів (minrd.gov.ua) (у рубриці «Електронна перевірка»).


Документи для проведення електронної перевірки можуть бути надіслані до органу Міндоходів, в якому платник податків перебуває на податковому обліку, за 10 календарних днів до очікуваного початку проведення електронної перевірки.


Нагадаємо, щоз 1січня 2014 року перевіряти в «електронному» порядку можуть тільки єдиноподатників, причому будь-яких. Тобто формально — і юридичних осіб, і підприємців незалежно від групи, ПДВ-статусу, строку перебування на єдиному податку та інших умов.


Докладно про електронні перевірки читайте в газеті «Податки та бухгалтерський облік» 2014, № 4, с. 31.


Наказ від 31.12.2013 р. № 898 набере чинності з дня офіційного опублікування. На день підготовки замітки зазначений документ офіційно не опубліковано.

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі
0
Яка вдача - ви можете стати першим, хто прокоментує цей матеріал.
Залишити коментар:
Для того, щоб роздрукувати текст необхідно авторизуватись або зареєструватись
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі
pw-image
Читайте сайт за ціною чашки кави
Платне користування buhgalter.com.ua передбачає:
  • доступ до новин, статей, довідників
  • безлімітні завантаження бланків
  • відсутність реклами.
Передплатники PRO-доступу, «Бюджетної бухгалтерії», «Оплата праці» та користувачі «FIT-Бюджет» отримують безкоштовний доступ до порталу бонусом до передплати.
Передплата подовжується автоматично щомісяця, але відмовитися можна у будь-який момент. Я погоджуюсь з користувацькими умовами
60
грн/
місяць
Вже передплатили? Увійти
Передплата подовжується автоматично щомісяця, але відмовитися можна у будь-який момент. Я погоджуюсь з користувацькими умовами
ic-acc-pay
×