Інформація по темі "" | Публікації по тегу
28.02.14
2418 0
Друкувати
Обране

Как рассчитать стоимость проектных работ для строительства объектов производственного назначения?

Мінрегіонбуд України в листі від 06.02.2014 р. № 7/15-1446 роз'яснило питання щодо розрахункової бази обчислення вартості проектних робіт для будівництва об'єктів виробничого призначення та окремих об'єктів громадського призначення.

В листі зазначено, що кошторисна вартість проектних робіт для будівництва об'єктів невиробничого та виробничого призначення з 01.01.2014 р. обчислюється на підставі ДСТУ Б Д.1.1-7:2013 «Правила визначення вартості проектно-вишукувальних робіт та експертизи проектної документації на будівництво» шляхом застосування усереднених відсоткових показників вартості проектних робіт до розрахункової бази.


Відповідно до цього стандарту розрахунковою базою по об'єктах виробничого призначення та окремих об'єктах невиробничого призначення, до якої застосовуються усереднені відсоткові показники вартості проектних робіт, є сума вартості будівельних робіт за підсумком глав 1 – 9, графа 4, зведеного кошторисного розрахунку вартості будівництва (ЗКР), приведена у поточний рівень цін на момент складання розрахунку, та частки вартості устаткування, визначеної за відсотковим показником, наведеним у колонці 2 таблиці 1.


Базою для обчислення частки вартості устаткування слугує вартість устаткування за підсумком глав 1 - 9, графа 5, ЗКР.

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі
0
Яка вдача - ви можете стати першим, хто прокоментує цей матеріал.
Залишити коментар:
Для того, щоб роздрукувати текст необхідно авторизуватись або зареєструватись
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі