Інформація по темі "" | Публікації по тегу
04.03.14
1168 0
Друкувати
Обране

Нерезидентам не нужно разрешение для аутсорсинга и аутстаффинга

Держслужба зайнятості в листі від 29.01.2014 р. № ДЦ-11-567/0/6-14 надала роз’яснення щодо необхідності отримання нерезидентами України дозволу на наймання працівників для подальшого виконання ними роботи в Україні в іншого роботодавця. 

У листі нагадується, що Законом України «Про зайнятість населення» встановлено, що діяльність суб’єктів господарювання — роботодавців, які наймають працівників для подальшого виконання ними роботи в Україні в іншого роботодавця (далі — аутстафінг) на умовах трудових договорів, здійснюється на підставі дозволу, виданого Державною службою зайнятості.


При цьому Держслужба зайнятості підтвердила свою раніше висвітлену позицію, що вимога стосовно отримання дозволу на аутстафінг розповсюджується виключно на суб’єктів господарювання — роботодавців, які є резидентами України.


Таким чином, якщо іноземна компанія буде зацікавлена у співпраці з українськими аутсорсерами (це переважно програмісти, дизайнери, бухгалтери, юристи, фінансисти, маркетологи (рекламісти)), то спеціального дозволу для такої співпраці від Дерслужби зайнятості отримувати не потрібно.

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі
0
Яка вдача - ви можете стати першим, хто прокоментує цей матеріал.
Залишити коментар:
Для того, щоб роздрукувати текст необхідно авторизуватись або зареєструватись
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі