266 0

Включается ли благотворительная помощь в состав расходов ФЛП?

Фахівці столичного управління Міндоходів нагадують, що до переліку витрат фізособи-підприємця, безпосередньо пов’язаних з отриманням доходів, належать документально підтверджені витрати, що включаються до витрат операційної діяльності. 

Так, згідно з чинним законодавством витрати, що враховуються при обчисленні об’єкта оподаткування, складаються з витрат операційної діяльності, які визначаються згідно з пунктами 138.4, 138.6–138.9, підпунктами 138.10.2–138.10.4 пункту 138.10, пунктом 138.11 Податкового кодексу України.


Витрати у вигляді коштів, добровільно перерахованих до неприбуткових організацій, відносяться до складу інших витрат, тобто не є витратами операційної діяльності.


Таким чином, сума благодійної (спонсорської) допомоги, яка надана неприбутковій організації фізособою-підприємцем, не належить до витрат такого підприємця



загрузка...
Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі (0)