Інформація по темі "" | Публікації по тегу
06.03.14
1020 0
Друкувати
Обране

Предприятия, которые не получили статус плательщика ФСН, с 1 января являются плательщиками налога на прибыль

ГУ Міндоходів у Рівненській області повідомляє: якщо сільгосппідприємство не отримало статусу платника фіксованого сільгоспподатку на 2014 рік, то з 01.01.14 р. воно переходить на загальну систему оподаткування та сплачує податок на прибуток. 

Якщо за 2013 дохід від продажу сільгосппродукції власного виробництва перевищує 50% загальної суми доходу, то сільгосппідприємство матиме право на застосування податкового періоду з податку на прибуток з 01.07.2014 р. по 30.06.2015 р. Проте за І квартал і за півріччя 2014 року воно має звітувати з цього податку на загальних підставах.


Пам’ятайте, що сільгосппідприємства звільнені від сплати авансових внесків з податку на прибуток.


Контролери також нагадали, що сільгосппідприємство може стати платником єдиного податку за ставкою 5% (для неплатників ПДВ) і 3% (для платників ПДВ). Для переходу на сплату єдиного податку, сільгосппідприємство повинне до 14.03.2014 р. подати заяву за формою, затвердженою наказом Мінфіну від 20.12.11 р. № 1675. 

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі
0
Яка вдача - ви можете стати першим, хто прокоментує цей матеріал.
Залишити коментар:
Для того, щоб роздрукувати текст необхідно авторизуватись або зареєструватись
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі
pw-image
Читайте сайт за ціною чашки кави
Платне користування buhgalter.com.ua передбачає:
  • доступ до новин, статей, довідників
  • безлімітні завантаження бланків
  • відсутність реклами.
Передплатники PRO-доступу, «Бюджетної бухгалтерії», «Оплата праці» та користувачі «FIT-Бюджет» отримують безкоштовний доступ до порталу бонусом до передплати.
Передплата подовжується автоматично щомісяця, але відмовитися можна у будь-який момент. Я погоджуюсь з користувацькими умовами
60
грн/
місяць
Вже передплатили? Увійти
Передплата подовжується автоматично щомісяця, але відмовитися можна у будь-який момент. Я погоджуюсь з користувацькими умовами
ic-acc-pay
×