296 0

Как облагаются семейные профсоюзные путевки на оздоровление члена семьи старше 18 лет?

ГУ Міндоходів у Харківській області нагадує, що згідно з п.п. 165.1.35 Податкового кодексу України (далі ПКУ) до складу загального місячного (річного) оподатковуваного доходу не включаються вартість путівок на відпочинок, оздоровлення та лікування, у тому числі на реабілітацію інвалідів, на території України платника податку та/або його дітей віком до 18 років, які надаються йому безоплатно або із знижкою (у розмірі такої знижки) профспілкою, до якої зараховуються профспілкові внески платника податку, або за рахунок коштів відповідного фонду загальнообов’язкового державного соцстрахування. 

Таким чином вартість профспілкової путівки, яка надається платнику податків на оздоровлення члена сім’ї віком після 18 років, оподатковується ПДФО як додаткове благо, за ставкою 15% та/або17% в залежності від розміру отриманого доходу.


В свою чергу сімейна профспілкова путівка надана платнику податків, до якої включається і вартість оздоровлення члена сім’ї після 18 років, оподатковується у розмірі частини отриманого доходу на оздоровлення такого члена сім’ї.


Більш детально про надання та оподаткування профспілкової путівки читайте в газеті «Податки та бухгалтерський облік», 2013, № 49, с. 34.



загрузка...
Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі (0)