Інформація по темі "" | Публікації по тегу
Нашi сайти:
buhgalter.com.ua
599 0
Друкувати
Обране

Как оплачивать листок нетрудоспособности лицу, которое работает неполный день и находится в отпуске по уходу за ребенком?

Фонд соцстрахування з тимчасової втрати працездатності в листі від 04.12.2013 р. № 04-30-3449 зазначає: якщо жінка перебуває у відпустці для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку і не працює (не отримує заробітну плату (дохід)), то у разі її тимчасової непрацездатності листок непрацездатності не видаєтьсяЖінці, яка перебуває у відпустці для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку і працює на умовах неповного робочого дня (тижня), отримує заробітну плату, з якої сплачуються внески до Фонду, в разі її тимчасової непрацездатності листок непрацездатності видається.


Також у листі зазначено, що допомога з тимчасової непрацездатності внаслідок захворювання або травми, не пов’язаної з нещасним випадком на виробництві та професійним захворюванням, виплачується Фондом застрахованим особам починаючи з шостого дня непрацездатності за весь період до відновлення працездатності або до встановлення медико-соціальною експертною комісією інвалідності (встановлення іншої групи, підтвердження раніше встановленої групи інвалідності).


Враховуючи зазначене, у цьому випадку в разі тимчасової непрацездатності застрахованої особи, яка працює в режимі неповного робочого часу в період перебування у відпустці для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку, листок непрацездатності оплачується на загальних підставах

Наш сайт корисний для вас?

Підписатися на найактуальнішу розсилку для бухгалтера бюджетної установи

 


Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі (0)
Залишити коментарі:
Ваше ім`я
Коментарі
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться