Інформація по темі "" | Публікації по тегу
buhgalter.com.ua
879 0
Друкувати
Обране

Как оплачивать листок нетрудоспособности лицу, которое работает неполный день и находится в отпуске по уходу за ребенком?

Фонд соцстрахування з тимчасової втрати працездатності в листі від 04.12.2013 р. № 04-30-3449 зазначає: якщо жінка перебуває у відпустці для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку і не працює (не отримує заробітну плату (дохід)), то у разі її тимчасової непрацездатності листок непрацездатності не видаєтьсяЖінці, яка перебуває у відпустці для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку і працює на умовах неповного робочого дня (тижня), отримує заробітну плату, з якої сплачуються внески до Фонду, в разі її тимчасової непрацездатності листок непрацездатності видається.


Також у листі зазначено, що допомога з тимчасової непрацездатності внаслідок захворювання або травми, не пов’язаної з нещасним випадком на виробництві та професійним захворюванням, виплачується Фондом застрахованим особам починаючи з шостого дня непрацездатності за весь період до відновлення працездатності або до встановлення медико-соціальною експертною комісією інвалідності (встановлення іншої групи, підтвердження раніше встановленої групи інвалідності).


Враховуючи зазначене, у цьому випадку в разі тимчасової непрацездатності застрахованої особи, яка працює в режимі неповного робочого часу в період перебування у відпустці для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку, листок непрацездатності оплачується на загальних підставах

env_icon Наш сайт корисний для вас?

Отримуйте першими актуальні новини! env_icon

Підписатися на найактуальнішу розсилку для бухгалтера бюджетної установи

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це


Коментарі
(0)
Яка вдача - ви можете стати першим, хто прокоментує цей матеріал.
Залишити коментар:
Ваше ім`я
Коментарі
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
Закрити
icon-block
Заважає реклама?
Ви маєте можливість її відключити
Бажаєте побачити, як сайт буде виглядати без реклами?
Вимкнути на 10 секунд