Інформація по темі "" | Публікації по тегу
12.03.14
1114 0
Друкувати
Обране

Как оплачивать листок нетрудоспособности лицу, которое работает неполный день и находится в отпуске по уходу за ребенком?

Фонд соцстрахування з тимчасової втрати працездатності в листі від 04.12.2013 р. № 04-30-3449 зазначає: якщо жінка перебуває у відпустці для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку і не працює (не отримує заробітну плату (дохід)), то у разі її тимчасової непрацездатності листок непрацездатності не видається

Жінці, яка перебуває у відпустці для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку і працює на умовах неповного робочого дня (тижня), отримує заробітну плату, з якої сплачуються внески до Фонду, в разі її тимчасової непрацездатності листок непрацездатності видається.


Також у листі зазначено, що допомога з тимчасової непрацездатності внаслідок захворювання або травми, не пов’язаної з нещасним випадком на виробництві та професійним захворюванням, виплачується Фондом застрахованим особам починаючи з шостого дня непрацездатності за весь період до відновлення працездатності або до встановлення медико-соціальною експертною комісією інвалідності (встановлення іншої групи, підтвердження раніше встановленої групи інвалідності).


Враховуючи зазначене, у цьому випадку в разі тимчасової непрацездатності застрахованої особи, яка працює в режимі неповного робочого часу в період перебування у відпустці для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку, листок непрацездатності оплачується на загальних підставах

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі
0
Яка вдача - ви можете стати першим, хто прокоментує цей матеріал.
Залишити коментар:
Для того, щоб роздрукувати текст необхідно авторизуватись або зареєструватись
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі