Інформація по темі "" | Публікації по тегу
13.03.14
1312 0
Друкувати
Обране

Исправляем ошибки в налоговых накладных, которые не зарегистрированы в ЕРНН

ГУ Міндоходів у Донецькій області зазначає, що самостійне виправлення помилки за податковими накладними, які включені до складу податкового кредиту, але не зареєстровані у ЄРПН, проводиться шляхом коригування реєстру виданих та отриманих податкових накладних методом «сторно», за необхідності — подання уточнюючого розрахунку до декларації з ПДВ за відповідний період.  

Контролери роз'яснили, що щомісячно на 3-й робочий день після граничного терміну подання звітності платникам, які не подали за звітний місяць реєстри податкових накладних, або які мають, встановлені Системою співставлення, розбіжності між даними реєстру податкових накладних та ЄРПН, територіальним органом Міндоходів, направляється інформаційне повідомлення в електронній формі.


Платник податку протягом 10 днів після отримання повідомлення про наявність у реєстрі виданих та отриманих податкових накладних розбіжностей з даними контрагентів має право уточнити податкові зобов'язання без застосування штрафних санкцій (п. 201.6 Податкового кодексу України).


Крім того, платник податків при самостійному виправленні помилок, що містяться у раніше поданій ним декларації, зобов'язаний надіслати уточнюючий розрахунок до такої податкової декларації.


При цьому, розмір штрафу складає:

— 3% суми недоплати (у разі подання уточнюючого розрахунку як самостійного документу);

— 5% суми недоплати(у разі відображення суми недоплати у складі декларації наступного періоду).  

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі
0
Яка вдача - ви можете стати першим, хто прокоментує цей матеріал.
Залишити коментар:
Для того, щоб роздрукувати текст необхідно авторизуватись або зареєструватись
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі