Нашi сайти:
buhgalter.com.ua
638 0
Друкувати
Обране

Миндоходов: о представлении отчета о производстве и/или обращении алкогольных напитков

Міндоходів у листі від 05.03.2014 р. № 4313/6/99-99-21-02-15 надало роз’яснення щодо порядку виправлення помилок у вже поданому звіті про виробництво та/або обіг алкогольних напоїв. Контролери нагадали, що відповідно до ст. 16 Закону України «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів» суб’єкти господарювання, які отримали передбачені цим Законом ліцензії, подають до головних управлінь Міндоходів в АР Крим, областях, містах Києві та Севастополі звіти за такими формами:

— № 1-РС «Звіт про обсяги виробництва та реалізації спирту»;

— № 2-РС «Звіт про обсяги виробництва та реалізації алкогольних напоїв»;

— № З-PC «Звіт про обсяги виробництва та реалізації тютюнових виробів», затверджені наказом ДПАУ від 13.10.2005 р. № 449;

— № 1-ОА «Звіт про обсяги придбання та реалізації алкогольних напоїв»;

— № 1-ОТ «Звіт про обсяги придбання та реалізації тютюнових виробів», затверджений наказом ДПАУ від 27.04.2006 р. № 228.


Звіти подаються на паперових носіях та в електронному вигляді щомісяця до 10 числа наступного місяця. Датою отримання звіту вважається дата його реєстрації у відповідному головному управлінні Міндоходів.


Зверніть увагу, що чинним законодавством не передбачений порядок самостійного виправлення помилок, допущених у звітах. Установлення недостовірності даних у звітах здійснюється шляхом проведення перевірки органами доходів і зборів.


За неподання чи несвоєчасне подання звіту або подання звіту з недостовірними відомостями про обсяги виробництва та/або обігу (в тому числі імпорту та експорту) спирту, алкогольних напоїв та тютюнових виробів до суб’єктів господарювання застосовуються фінансові санкції у вигляді штрафів у розмірі 1700 грн.

Наш сайт корисний для вас?

Підписатися на найактуальнішу розсилку для бухгалтера бюджетної установи

 


Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі (0)
Залишити коментарі:
Ваше ім`я
Коментарі
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться