Нашi сайти:
buhgalter.com.ua
651 0
Друкувати
Обране

Реализация товаров, конфискованных по решению суда

ГУ Міндоходів у Тернопільській області зазначає, що реалізація товарів, конфіскованих за рішенням суду відповідно до ст. 243 Митного кодексу України (далі — МКУ), здійснюється за умови включення суми митних платежів до ринкової вартості таких товарів. Ці платежі сплачуються особами, які реалізують такі товари. Так, відповідно до ч. 9 ст. 243 МКУ товари, конфісковані за рішенням суду та зазначені у частинах першій, другій, четвертій — шостій ст. 243 МКУ, реалізуються в порядку, встановленому законодавством, на митних аукціонах, редукціонах або за договором комісії за цінами, визначеними згідно із законодавством України про оцінку майна, майнових прав та професійну оціночну діяльність і Податковим кодексом України (далі — ПКУ).


Контролери нагадали, що платниками ПДВ також є особи, які здійснюють операції з постачання конфіскованого майна (у тому числі майна, визначеного у ст. 243 МКУ), а платниками акцизного податку є особи, що реалізують конфісковані підакцизні товари, якщо ці товари підлягають реалізації в установленому законодавством порядку.


Таким чином, у разі реалізації товарів, конфіскованих за рішенням суду, суми митних платежів уключаються до ринкової вартості таких товарів та підлягають сплаті особами, які реалізують ці товари. 

Наш сайт корисний для вас?

Підписатися на найактуальнішу розсилку для бухгалтера бюджетної установи

 


Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі (0)
Залишити коментарі:
Ваше ім`я
Коментарі
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться