Інформація по темі "" | Публікації по тегу
25.03.14
1608 0
Друкувати
Обране

Мобилизованные предприниматели - плательщики ЕН первой и второй групп освобождаются от уплаты единого налога

ГУ Міндоходів у Сумській області звертає увагу на те, що багатьох чоловіків-підприємців мобілізують до Збройних сил України. Чи звільняються такі підприємці першої та другої груп від сплати єдиного податку? 

Так, відповідно до Указу Президента України від 17.03.2014 р. № 303/2014 «Про часткову мобілізацію» у зв’язку з різким ускладненням внутрішньополітичної обстановки, втручанням Російської Федерації у внутрішні справи України, зростанням соціальної напруги в АР Крим і місті Севастополі та відповідно до Конституції України на території України оголошено часткову мобілізацію. Мобілізація проводиться протягом 45 діб.


Податківці також нагадали, що платники єдиного податку першої та другої груп, які не використовують працю найманих осіб, звільняються від сплати єдиного податку протягом одного календарного місяця на рік на час відпустки.


Тобто ці категорії платників єдиного податку на законних підставах можуть скористатися правом на тимчасову відпустку та при цьому використати можливість не сплачувати єдиний податок на період відпустки.


Враховуючи вищезазначене і з метою врегулювання питань щодо нарахувань авансових внесків для фізичних осіб — підприємців — платників єдиного податку першої та другої груп, що не провадили господарську діяльність на період мобілізації та не одержували дохід, контролюючі органи матимуть підстави вважати податковий борг платника єдиного податку, що виник унаслідок непереборної сили (форс-мажорних обставин), безнадійним податковим боргом, який підлягатиме списанню, але при цьому вищезазначена категорія платників повинна буде надати підтверджуючий документ із військового комісаріату, в якому буде зазначено період перебування на зборах. 

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі
0
Яка вдача - ви можете стати першим, хто прокоментує цей матеріал.
Залишити коментар:
Для того, щоб роздрукувати текст необхідно авторизуватись або зареєструватись
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі