Інформація по темі "" | Публікації по тегу
25.03.14
1447 0
Друкувати
Обране

О пене и штрафных санкциях на сумму налогового долга, рассроченного по решению суда

ГУ Міндоходів у Кіровоградській області зазначає, що у разі надходження до контролюючого органу рішення суду, яке є підставою для розстрочення (відстрочення) сум заборгованості, та за умови відсутності факту його оскарження контролюючий орган складає і затверджує графік погашення розстрочених (відстрочених) сум податкового боргу та повідомляє платника податків про граничні терміни погашення податкового боргу, розстроченого згідно із судовим рішенням. 

У разі якщо платник податків не сплачує узгоджену суму грошового зобов’язання протягом строків, визначених Податковим кодексом України (далі — ПКУ), такий платник притягується до відповідальності у вигляді штрафу, а саме:

10% суми боргу — при затримці до 30 календарних днів;

20% суми боргу — при затримці більше 30 календарних днів.


Крім того, згідно зі ст. 129 ПКУ після закінчення встановлених зазначеним Кодексом строків погашення узгодженого грошового зобов’язання на суму податкового боргу нараховується пеня.


Таким чином, за несвоєчасну сплату податкового боргу, розстроченого (відстроченого) за рішенням суду, застосовуються штрафні санкції та нараховується пеня відповідно до вимог статей 126 та 129 ПКУ. 

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі
0
Яка вдача - ви можете стати першим, хто прокоментує цей матеріал.
Залишити коментар:
Для того, щоб роздрукувати текст необхідно авторизуватись або зареєструватись
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі