Інформація по темі "" | Публікації по тегу
25.03.14
3737 0
Друкувати
Обране

НКРЭ: об уплате за электроэнергию авансом

НКРЕ в листі від 17.03.2014 р. № 1598/26/47-14 нагадала, що ч. 7 ст. 276 Господарського кодексу України встановлено, що оплата енергії, яка відпускається, здійснюється відповідно до умов договору. Договір може передбачати попередню оплату, планові платежі з наступним перерахунком або оплату, що проводиться за вартість прийнятих ресурсів. 

Для зменшення споживачам електричної енергії разового фінансового навантаження НКРЕ вимагає розбити розрахунковий період на декілька планових періодів та використовувати авансовий платіж, а саме, часткову оплату (у розмірі, обумовленому договором) заявленого на наступний плановий період обсягу електричної енергії, яка здійснюється до початку планового періоду.


Таким чином, у разі отримання відповідного звернення НКРЕ рекомендує постачальникам електричної енергії приймати пропозиції споживачів електричної енергії щодо використання авансових платежів.


Зверніть увагу, що попередня оплата має здійснюватися споживачами електричної енергії за період, який не перевищує один розрахунковий період (місяць)

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі
0
Яка вдача - ви можете стати першим, хто прокоментує цей матеріал.
Залишити коментар:
Для того, щоб роздрукувати текст необхідно авторизуватись або зареєструватись
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі