Інформація по темі "" | Публікації по тегу
31.03.14
1412 0
Друкувати
Обране

Отменена финподдержка отдельных санаторно-курортных учреждений аппарата ВРУ и ГУД

До цього часу за рахунок коштів Державного бюджету України здійснювалася фінансова підтримка підвідомчих санаторно-курортних закладів апарату Верховної Ради України (готельно-оздоровчий комплекс "Затока", м. Скадовськ Херсонської області; пансіонат матері та дитини "Таврійські зорі", м. Скадовськ Херсонської області; санаторний комплекс "Дюльбер", смт Кореїз (м. Ялта) Автономної Республіки Крим; санаторій "Нижня Ореанда", м. Ялта Автономної Республіки Крим), а також надавалася фінансова підтримка ДП "Санаторій "Конча-Заспа" (м. Київ) Державного управління справами для оплати комунальних послуг та енергоносіїв.
З метою виконання заходів щодо економного та раціонального використання державних коштів змінами до Державного бюджету України на 2014 рік передбачено зменшення обсягу видатків:

- на фінансову підтримку санаторно-курортного комплексу Управління справами Верховної Ради України на 7,0 млн. гривень;

- на фінансову підтримку санаторно-курортних закладів Державного управління справами на 6,5 млн. гривень.


Вказані заклади мають забезпечувати свою діяльність за рахунок надходжень від реалізації путівок.


Окрім того, до цього часу працівники органів законодавчої, виконавчої і судової влади згідно з переліками посад, які визначаються Верховною Радою України, Президентом України і Кабінетом Міністрів України, а також відповідні категорії пенсіонерів сплачували лише 30% вартості комунальних послуг при користуванні приміщеннями будинків відпочинку Державного управління справами (державні дачі у Кончі-Заспі та Пущі-Водиці). Зазначені пільги надавалися без урахування доходів.


Отже, встановлюється плата за користування приміщеннями зазначених будинків відпочинку для відповідних категорій посадовців та пенсіонерів на рівні 100% розрахункової плати за користування приміщеннями, яка затверджуватиметься Державним управлінням справами.


Встановлення вказаної плати сприятиме зменшенню видаткової частини державного бюджету на 3,1 млн. гривень.
Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі
0
Яка вдача - ви можете стати першим, хто прокоментує цей матеріал.
Залишити коментар:
Для того, щоб роздрукувати текст необхідно авторизуватись або зареєструватись
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі