Нашi сайти:
buhgalter.com.ua
790 0
Друкувати
Обране

Отменена финподдержка отдельных санаторно-курортных учреждений аппарата ВРУ и ГУД

До цього часу за рахунок коштів Державного бюджету України здійснювалася фінансова підтримка підвідомчих санаторно-курортних закладів апарату Верховної Ради України (готельно-оздоровчий комплекс "Затока", м. Скадовськ Херсонської області; пансіонат матері та дитини "Таврійські зорі", м. Скадовськ Херсонської області; санаторний комплекс "Дюльбер", смт Кореїз (м. Ялта) Автономної Республіки Крим; санаторій "Нижня Ореанда", м. Ялта Автономної Республіки Крим), а також надавалася фінансова підтримка ДП "Санаторій "Конча-Заспа" (м. Київ) Державного управління справами для оплати комунальних послуг та енергоносіїв.


З метою виконання заходів щодо економного та раціонального використання державних коштів змінами до Державного бюджету України на 2014 рік передбачено зменшення обсягу видатків:

- на фінансову підтримку санаторно-курортного комплексу Управління справами Верховної Ради України на 7,0 млн. гривень;

- на фінансову підтримку санаторно-курортних закладів Державного управління справами на 6,5 млн. гривень.


Вказані заклади мають забезпечувати свою діяльність за рахунок надходжень від реалізації путівок.


Окрім того, до цього часу працівники органів законодавчої, виконавчої і судової влади згідно з переліками посад, які визначаються Верховною Радою України, Президентом України і Кабінетом Міністрів України, а також відповідні категорії пенсіонерів сплачували лише 30% вартості комунальних послуг при користуванні приміщеннями будинків відпочинку Державного управління справами (державні дачі у Кончі-Заспі та Пущі-Водиці). Зазначені пільги надавалися без урахування доходів.


Отже, встановлюється плата за користування приміщеннями зазначених будинків відпочинку для відповідних категорій посадовців та пенсіонерів на рівні 100% розрахункової плати за користування приміщеннями, яка затверджуватиметься Державним управлінням справами.


Встановлення вказаної плати сприятиме зменшенню видаткової частини державного бюджету на 3,1 млн. гривень.

Наш сайт корисний для вас?

Підписатися на найактуальнішу розсилку для бухгалтера бюджетної установи

 


Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі (0)
Залишити коментарі:
Ваше ім`я
Коментарі
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться