Нашi сайти:
buhgalter.com.ua
551 0
Друкувати
Обране

Госзакупки будут проводиться по европейскому стандарту

Кабінет Міністрів на наступному засіданні планує затвердити нову редакцію закону про державні закупівлі. Про це повідомив Міністр Кабінету Міністрів Остап Семерак після засідання Уряду.


Як розповів Міністр, чинне законодавство передбачає 44 винятки з процедур при державних закупівлях. Уряд планує скоротити їх до 9-ти згідно з нормами Європейського Союзу.


Також, як повідомив Остап Семерак, Уряд продовжує реформу Кабінету Міністрів, Секретаріату Кабміну та регламентних процедур. Зокрема, сьогодні Уряд утворив 4 урядові комітети, які розглядатимуть питання порядку денного засідання Кабінету Міністрів напередодні його засідання.


«До роботи урядових комітетів долучатимуть народних депутатів, щоб зблизити позиції між Урядом і Парламентом на етапі розробки проектів актів, які готує Уряд. До цього процесу залучатимуть і громадські організації та асоціації», - зазначив він.


Крім того, Кабінет Міністрів розглянув проекти актів, спрямованих на візову лібералізацію. Документ погоджуються з представниками ЄС. Зокрема, міністри обговорили норми щодо дискримінації, захисту персональних даних, боротьби з корупцією та роботи стосовно біженців.

Наш сайт корисний для вас?

Підписатися на найактуальнішу розсилку для бухгалтера бюджетної установи

 


Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі (0)
Залишити коментарі:
Ваше ім`я
Коментарі
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться