Інформація по темі "" | Публікації по тегу
31.03.14
2722 1
Друкувати
Обране

Казначейство Украины выходит на мировой уровень обслуживания распорядителей бюджетных средств

«Протягом 2013 року здійснено безпрецедентну за масштабами та своїм значенням модернізацію основного комплексу з обслуговування бюджетів АС «Казна», який понад 10 років використовувався в органах Казначейства», – повідомив Голова Державної казначейської служби України С.Харченко.
Сергій Харченко додав, що у період з квітня по грудень 2013 року пройдено шлях від проектування до передачі в промислову експлуатацію АС «Є-Казна». Таким чином, докорінна перебудова всього основного комплексу програмно-прикладного забезпечення в Казначействі України стане початком оптимізації роботи органів Казначейства та дасть початок абсолютно новим сервісам, які до сьогодні були недоступні. Слід зазначити, що аналог АС «Є-Казна» відсутній в країнах СНД, що є яскравим досягненням перспективного розвитку казначейської системи України.


Програмно-технічний комплекс АС «Є-Казна» є оптимальним, ефективним та гармонічним поєднанням облікової та платіжної систем органів Казначейства, що базується на єдиній інтегрованій платформі та передових інформаційних технологіях.


Розгортання зазначеного комплексу в експлуатацію в усіх органах Казначейства сприятиме вирішенню низки першочергових завдань, поставлених перед органами Казначейства, а саме:

- мінімізацію часу на виконання окремих казначейських транзакцій (від 30 хв до 1 хв);

- спрощення обліку казначейських операцій завдяки поєднанню облікової та платіжної системи в єдиній платформі;

- оптимізацію забезпечення використання бюджетних коштів виключно в межах діючого бюджетного законодавства шляхом посилення контролю за дотриманням платіжної дисципліни розпорядниками та одержувачами бюджетних коштів;

- зменшення вартості супроводження інформаційних систем з обслуговування бюджетів;

-запровадження електронного документообігу в частині надання в електронному вигляді документів та звітності, що призведе до економії часу, коштів та витратних матеріалів шляхом впровадження сервісу дистанційного обслуговування клієнтів системи Казначейства України через програмно-технічний комплекс «Клієнт Казначейства – Казначейство» з використанням засобів електронного цифрового підпису для всіх облікових операцій.
Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі
1
Наталья
18.06.2019
На який ще свiтовий рiвень. Я й iншi такi ж пенсiонери отримуемо пенсiю, на слiдуючий день вiд призначеного.Вже понад рiк. Як пояснили в банку -- тому що так перераховуе казначейство Украiни. Перераховують в день, що призначена пенсiя. Але хто iде й куди ii отримувати. Тому що пенсiя нараховуеться пiсля 17-i години вечора. Сьго дня пiшла зранку в день призначення пенсii до банку. Але вернула додому. Проходячи повз овоче ягiдний ринок й ковтаючи слину. В гаманцi бо порожнью. Казначейство нарахуе мою пенсiю тiльки до кiнця дня.А поки цiлий день буде накручувати на пенсiях своiх громадян собi бандитськi проценти. Якi вже нам ягоди й овчi. Ми цьго дня викресленI з життя. Й кому до того дiло.Казначейство НАВАРЮЕ ПРОЦЕНТИ!!!!!......ПРО ТО ЗНАЕ КОЖЕН ПЕНСIОНЕР!!!!!!
Залишити коментар:
Для того, щоб роздрукувати текст необхідно авторизуватись або зареєструватись
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі