Інформація по темі "" | Публікації по тегу
07.04.14
963 0
Друкувати
Обране

Миндоходов: импорт лекарственных средств и изделий медназначения облагается НДС по ставке 20%

Міндоходів у листі від 04.04.2014 р. № 7822/7/99-99-19-05-01-17 роз’яснило порядок оподаткування ПДВ лікарських засобів, дозволених для виробництва і застосування в Україні та внесених до Державного реєстру лікарських засобів (у тому числі аптечними закладами), а також виробів медичного призначення. 

Нагадаємо, що з 01.04.2014 р. згідно із Законом України «Про запобігання фінансової катастрофи та створення передумов для економічного зростання в Україні» (далі — Закон) скасовано пільги зі сплати ПДВ при ввезенні на митну територію України лікарських засобів, дозволених для виробництва і застосування в Україні та внесених до Державного реєстру лікарських засобів (у тому числі аптечними закладами), а також виробів медичного призначення, що визначались окремим переліком, затвердженим постановою КМУ від 08.08.2011 р. № 867.

Крім цього, Законом запроваджена ставка ПДВ у розмірі 7%, яка застосовується щодо операцій із постачання зазначених вище лікарських засобів і виробів медичного призначення.

Як пояснили податківці, оподаткування ПДВ зазначеної категорії товарів при ввезенні їх на митну територію України здійснюється на загальних підставах за ставкою 20% відповідно до п. «а» ст. 193.1 Податкового кодексу України.

При цьому у графі 36 «Преференція» митної декларації на бланку єдиного адміністративного документа код звільнення не зазначається, у графі 47 «Нарахування платежів» використовується відповідний код способу розрахунку згідно із Класифікатором способів розрахунку, затвердженим наказом Мінфіну від 20.09.2012р. № 1011. 

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі
0
Яка вдача - ви можете стати першим, хто прокоментує цей матеріал.
Залишити коментар:
Для того, щоб роздрукувати текст необхідно авторизуватись або зареєструватись
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі