Нашi сайти:
buhgalter.com.ua
582 0
Друкувати
Обране

Госфининспекция: о расчете продолжительности ревизий

Держфінінспекція України в роз’ясненні від 01.03.2014 р. б/н розглянула питання щодо розрахунку тривалості ревізій. Спеціалісти інспекції нагадали, що тривалість ревізії визначається в робочих днях і становить не більше 30 робочих днів для планових ревізій та 15 — для позапланових.

З метою уникнення випадків оскарження результатів проведених органами Держфінінспекції ревізій під час обчислення тривалості проведення ревізій робочими днями слід вважати:

дні з понеділка до п’ятниці, крім вихідних та святкових днів, — у разі проведення планової ревізії за рішенням керівника органу державного фінансового контролю у межах 30 робочих днів. При цьому доцільно за наявності підстав зупиняти таку ревізію на період неробочих днів на об’єкті контролю, не допускаючи водночас перевищення встановленого законодавством строку в 60 робочих днів, протягом якого планова ревізія має бути закінчена;

дні, визначені в рішенні суду, — у разі проведення позапланової виїзної ревізії або продовження за рішенням суду строку проведення планової чи позапланової ревізії.

Разом із цим у разі наявності достатнього часу до початку проведення ревізії для забезпечення повноти проведення контрольно-ревізійних дій Держфінінспекція вважає за доцільне ініціювати перед судом питання про перегляд дати закінчення позапланової ревізії (строку, на який подовжено планову чи позапланову ревізію) з урахуванням скороченого режиму роботи об’єкта контролю з наведенням відповідних обґрунтувань. Ініціювання питання про перегляд визначених у рішенні суду строків можливе як шляхом самостійного звернення органу Держфінінспекції України до суду, так і шляхом надсилання листа з відповідним проханням до ініціатора проведення ревізії (зокрема, правоохоронного органу). 

Наш сайт корисний для вас?

Підписатися на найактуальнішу розсилку для бухгалтера бюджетної установи

 


Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі (0)
Залишити коментарі:
Ваше ім`я
Коментарі
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться