Інформація по темі "" | Публікації по тегу
buhgalter.com.ua
900 0
Друкувати
Обране

Нюансы подачи декларации по эконалогу плательщиками, которые находятся на учете в городе с районным делением

Спеціалісти Міндоходів у Базі знань відповіли на таке запитання: як заповнюється поле 4 податкової декларації з екологічного податку та скільки Додатків 1, 3, 4 подається, якщо платник перебуває на обліку в місті з районним поділом і має декілька різних джерел забруднення та/або розміщення відходів, якщо вони розташовані на території такого міста? Міндоходівці нагадали, що форма податкової декларації екологічного податку затверджена наказом ДПАУ від 24.12.2010 р. № 1010.

Розрахунок суми екологічного податку, що справляється за викиди в атмосферне повітря забруднюючих речовин стаціонарними джерелами забруднення, здійснюється у Додатку 1 до декларації (щодо кожного джерела забруднення) та переноситься (сумарне значення рядків 1 всіх розрахунків Додатка 1) до рядка 1.1.1 декларації.

Розрахунок суми екологічного податку, що справляється за скиди забруднюючих речовин безпосередньо у водні об’єкти, здійснюється у Додатку 3 до декларації (щодо кожного об’єкта) і переноситься (сумарне значення рядків 1 всіх розрахунків Додатка 3) до рядка 1.1.3 декларації.

Розрахунок суми екологічного податку,щосправляється за розміщення відходів у спеціально відведених для цього місцях чи на об’єктах, здійснюється у Додатку 4 до декларації (щодо кожного об’єкта) і переноситься (сумарне значення рядків 1 всіх розрахунків Додатка 4) до рядка 1.1.4 декларації.

Якщо платник податку перебуває на податковому обліку в місті з районним поділом і має джерела та/або спеціально відведені місця для розміщення відходів, розташовані на території такого міста, то такий платник подає до контролюючого органу за місцем свого перебування на податковому обліку одну податкову декларацію за викиди, скиди такими джерелами забруднення та/або розміщення відходів і складає Додатки 1, 3, 4 до декларації щодо кожного джерела забруднення окремо. Тобто кількість Додатків 1, 3, 4 повинна відповідати кількості стаціонарних джерел забруднення, спеціально відведених для розміщення відходів місць або об’єктів.

У відповідному рядку поля 4 загальної частини декларації платник податку зазначає код згідно із Класифікатором об’єктів адміністративно-територіального устрою України (КОАТУУ) за місцем його перебування на податковому обліку (міської ради).

env_icon Наш сайт корисний для вас?

Отримуйте першими актуальні новини! env_icon

Підписатися на найактуальнішу розсилку для бухгалтера бюджетної установи

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це


Коментарі
(0)
Яка вдача - ви можете стати першим, хто прокоментує цей матеріал.
Залишити коментар:
Ваше ім`я
Коментарі
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
Закрити
icon-block
Заважає реклама?
Ви маєте можливість її відключити
Бажаєте побачити, як сайт буде виглядати без реклами?
Вимкнути на 10 секунд