Інформація по темі "" | Публікації по тегу
17.04.14
1931 0
Друкувати
Обране

Как отразить в ф. № 1ДФ количество внешних совместителей?

Міндоходівці у Базі знань роз’яснили нюанси заповнення деяких реквізитів нової форми № 1ДФ, затвердженої наказом Міндоходів від 21.01.2014 р. № 49

«Працювало у штаті» — проставляється найбільша з місячних за звітний період (на перше число місяця) облікова кількість штатних працівників облікового складу юридичної особи чи самозайнятої фізичної особи, яка визначається відповідно до Інструкції зі статистики кількості працівників;

«Працювало за цивільно-правовими договорами» — кількість працівників за цивільно-правовими договорами у звітному періоді.

Відповідно до п. 2.1 Інструкції до облікової кількості штатних працівників уключаються всі наймані працівники, які уклали письмово трудовий договір (контракт) і виконували постійну, тимчасову або сезонну роботуодин день і більше, а також власники підприємства, якщо, крім доходу, вони отримували заробітну плату на цьому підприємстві, в т. ч. перебувають у відпустках для догляду за дитиною.

Не включаються до облікової кількості штатних працівників працівники, прийняті на роботу за сумісництвом з інших підприємств, тобто зовнішні сумісники.

Ураховуючи викладене вище, оскільки у розрахунку за ф. № 1ДФ не передбачена окрема графа «зовнішні сумісники», то кількість зовнішніх сумісників може включатися до кількості працівників за цивільно-правовими договорами та відображатись у графі «за цивільно-правовими договорами».

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі
0
Яка вдача - ви можете стати першим, хто прокоментує цей матеріал.
Залишити коментар:
Для того, щоб роздрукувати текст необхідно авторизуватись або зареєструватись
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі