365 0

Доплата медперсоналу за выполнение обязанностей временно отсутствующих работников: платить или не платить?

Після видання Кабміном постанови від № 01.03.2014 р. № 65 «Про економію державних коштів та недопущення втрат бюджету» у профспілки працівників охорони здоров'я виникла дилема щодо засовування окремих її норм, а саме пунктів 12 та 14 Заходів щодо економного та раціонального використання державних коштів.

Нагадаємо, що п. 12 Заходів тимчасово припиняє встановлення доплат за виконання обов'язків тимчасово відсутніх працівників (а для працівників медзакладів такі доплати складають 50% посадового окладу), при цьому п. 14 Заходів передбачає нараховувати підвищення до посадових окладів (ставок), надбавки, доплати, допомоги, винагороди, премії, інші заохочувальні виплати працівникам виключно виключно в межах фонду оплати праці, або власних доходів, отриманих від провадження господарської діяльності.

Так, МОЗ в своєму листі від 08.04.2014 р. № 10.03-68 зазначив, що п. 14 Заходів повинен стосуватися виключно заохочувальних надбавок та доплат, а також допомог, винагород, премій та інших заохочувальних виплат.



загрузка...
Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі (0)