Інформація по темі "" | Публікації по тегу
18.04.14
1030 0
Друкувати
Обране

Услуги по питанию украинских военнослужащих предоставляются без срывов, - Минобороны

Послуги щодо харчування українських військовослужбовців надаються без перебоїв, наголосив начальник Центрального управління продовольчого забезпечення Збройних Сил України полковник Олександр Андрух під час брифінгу у прес-центрі Кабінету Міністрів України на тему “Поточний стан закупівель та постачання пального, продовольства та речового майна для забезпечення потреб Збройних Сил України”.

«За останні місяці кількість особового складу Збройних Сил України, який забезпечується харчуванням, зросла в рази. Процес організації харчування в умовах сьогодення значно ускладнився збільшенням чисельності військовослужбовців та їх виходом з пунктів постійної дислокації до місць виконання завдань», – зазначив він.

Полковник ОлександрАндрух підкреслив, що всі військові частини та підрозділи Збройних Сил України, які залучаються до виконання завдань в польових умовах, забезпечені запасами продовольства за встановленими нормами. Приготування їжі здійснюється в польових і стаціонарних умовах штатними силами військових частин і позаштатними кухарями з використанням польових технічних засобів на продовольчих пунктах харчування і через суб’єкти господарювання.

«Послуги, які стосуються харчування, надаються безперебійно. Разом з тим у зв’язку зі збільшенням чисельності осіб, які мають право на забезпечення харчуванням, є потреба у збільшенні фінансування цих витрат до кінця року. Сьогодні в якості благодійної допомоги місцеві органи влади, підприємства різної форми власності та громадяни України надають військовим частинам продовольство, яке використовується для додаткового харчування військовослужбовців», – повідомив полковник Олександр Андрух.

Крім того, Міністерством оборони України здійснено закупівлю продуктів харчування для комплектування наборів сухих продуктів. Він також повідомив, що на Великодні свята керівництвом Міноборони прийнято рішення додатково включити в раціон військовослужбовців паски, крашанки та інші ласощі. Їх виготовлення замовлять у місцевих виробників у місцях дислокації підрозділів Збройних Сил України.

Довідково

Збільшення числа осіб, які мають право на забезпечення харчуванням, відбулося за рахунок призову військовозобов’язаних на час проведення заходів мобілізації. Крім того, право на триразове харчування додатково отримали військовослужбовці військової служби за контрактом та офіцери військових частин, які виконують завдання з бойового злагодження в польових умовах. У пунктах постійної дислокації тільки військовослужбовці військової служби за контрактом мають право на забезпечення обідом за рахунок держави.

Постановою Кабінету Міністрів України від 5 березня 2014 р. №72 внесено зміни до норм харчування стосовно надання права харчуватись за рахунок держави військовослужбовцям під час несення добового чергування і перебування в польових умовах (у таборах, на навчаннях, маневрах) для відпрацювання завдань із бойової (навчально-бойової) підготовки.

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі
0
Яка вдача - ви можете стати першим, хто прокоментує цей матеріал.
Залишити коментар:
Для того, щоб роздрукувати текст необхідно авторизуватись або зареєструватись
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі