277 0

Нюансы заполнения налоговой накладной при поставке товаров по дополнительному договору

Міндоходівці в Базі Знань відповіли на таке запитання: як заповнюється рядок «Вид цивільно-правового договору» податкової накладної у разі постачання товарів/послуг відповідно до додаткової угоди до договору?

Так, відповідно до п. 4 Порядку заповнення податкової накладної, затвердженого наказом Міндоходів від 14.01.2014 р. № 10, у графі «Вид цивільно-правового договору» податкової накладної зазначається вид цивільно-правового договору згідно з видом договірних зобов'язань, визначених Цивільним кодексом України.

При цьому, якщо до основного договору укладено додаткову угоду, згідно із якою здійснюються операції з постачання товарів/послуг, то при виписуванні податкової накладної в рядку «Вид цивільно-правового договору» слід зазначати, наприклад: «додаткова угода від ____ № ____ до договору надання послуг» та в графах «від» і «N» вказати дату та номер основного договору.



загрузка...
Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі (0)