Інформація по темі "" | Публікації по тегу
23.04.14
1159 0
Друкувати
Обране

Филиал ведет часть Реестра полученных и выданных НН: как подавать такой Реестр головному предприятию?

Спеціалісти Міндоходів в Базі Знань відповіли на запитання: який порядок подання платником податку, що має у своєму складі філії, яким делеговано право ведення реєстру отриманих та виданих податкових накладних, разом з податковою декларацією за звітний період копій реєстрів виданих та отриманих податкових накладних?

Контролери нагадали, що згідно з Порядком ведення реєстру виданих та отриманих податкових накладних, затвердженого наказом Міндоходів від 25.11.2013 р. № 708, якщо не зареєстровані платниками ПДВ філії та інші структурні підрозділи платника податку самостійно здійснюють придбання/постачання товарів/послуг та проводять розрахунки з постачальниками/споживачами, то зареєстрований платник податку, до складу якого входять такі структурні підрозділи, може делегувати філії або структурному підрозділу право ведення частини Реєстру в межах діяльності такої філії (структурного підрозділу). Для цього платник податку повинен кожній філії та структурному підрозділу присвоїти окремий числовий код (номер, шифр), про що письмово проінформувати орган ДПС за місцем його реєстрації як платника ПДВ. У разі якщо платником податку делеговано філіям або структурним підрозділам право ведення частин Реєстрів, дані таких частин Реєстрів є складовими частинами Реєстру платника податку.

У разі ведення частини Реєстру філіями та структурними підрозділами платника у службовому полі 04 «Платник» зазначається найменування платника і через дріб найменування та номер, установлений для цих філій та інших структурних підрозділів.

Враховуючи викладене, якщо платником податку делеговано філіям або структурним підрозділам право ведення частин Реєстрів, то дані таких частин є складовими частинами Реєстру платника податку, який подається ним до контролюючого органу на безоплатній основі разом з податковою декларацією за відповідний звітний період в електронному вигляді як єдиний документ, а саме з урахуванням показників реєстрів структурних підрозділів.

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі
0
Яка вдача - ви можете стати першим, хто прокоментує цей матеріал.
Залишити коментар:
Для того, щоб роздрукувати текст необхідно авторизуватись або зареєструватись
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі