Нашi сайти:
buhgalter.com.ua
769 0
Друкувати
Обране

Профсоюз против сокращения работников Госсанэпидслужбы

Профспілка працівників охорони здоров'я України в листі від 11.04.2014 р. № 01-80 заявляє протест проти рішення Уряду щодо скорочення працівників Держсанепідслужби України відповідно до постанови КМУ від 05.04.2014 р. № 85 «Деякі питання затвердження граничної чисельності працівників апарату та територіальних органів центральних органів виконавчої влади, інших державних органів». Профспілка зазначила, що в рамках адміністративної реформи у 2012-2013 роках Державна санітарно-епідеміологічна служба України зазнала суттєвих організаційно-структурних змін від повної ліквідації установ санепідслужби до скорочення понад 24 тисяч її працівників (49 % штату).

Профспілка категорично не погоджувалася з проведенням такої реформи Держсанепідслужби, яка призвела до масового скорочення працюючих, утворення мільйонної заборгованості з виплати заробітної плати вивільненим працівникам, істотних змін умов праці та зростання в рази навантаження на працівників установ новоутвореної служби.

На часі складність ситуації полягає в тому, що Держсанепідслужба України продовжує забезпечувати санітарно-епідеміологічне благополуччя населення в умовах обмеженого матеріально-технічного, фінансового та кадрового ресурсу.

Враховуючи викладене, з метою недопущення порушення права на працю працівників Держсанепідслужби, Профспілка працівників охорони здоров'я України наполягає на внесенні змін до Додатку 1 до постанови КМУ від 05.04.2014 р. № 85: у позиції «Держсанепідслужба» у графі «гранична чисельність територіальних органів» замінити число «6750» на число «7500».

Наш сайт корисний для вас?

Підписатися на найактуальнішу розсилку для бухгалтера бюджетної установи

 


Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі (0)
Залишити коментарі:
Ваше ім`я
Коментарі
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться