Інформація по темі "" | Публікації по тегу
25.04.14
1152 0
Друкувати
Обране

Владимир Ткаченко: Людям, которые должны были поехать в санатории Крыма, предложат альтернативу на материковой Украине

У зв’язку зі складною суспільно-політичною ситуацією, що склалася на території Автономної Республіки Крим, Виконавчою дирекцією Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності тимчасово, до зняття напруги у суспільстві та врегулювання політичної ситуації, призупинено направлення застрахованих осіб і членів їх сімей до санаторно-курортних закладів, розташованих на території Автономної Республіки Крим.

Про це директор Виконавчої дирекції Фонду Володимир Ткаченко розповів в ефірі луцького телеканалу під час робочого візиту до Волинського обласного відділення Фонду. Крім того, Володимир Вікторович відвідав Волинську обласну клінічну лікарню та санаторій-профілакторій Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки, ознайомився з лікувальною базою санаторію матері і дитини «Пролісок».

«Звісно, втративши можливість відправляти наших застрахованих до Криму, ми тепер змушені шукати альтернативу на території материкової України. Сьогодні проходити санаторно-курортне та відновлювальне лікування застраховані особи та члени їх сімей за рахунок коштів Фонду можуть більше ніж у 100 санаторно-курортних закладах країни», – наголосив Володимир Вікторович.

Наразі путівки до 28-ми санаторно-курортних закладів Криму, з якими співпрацював Фонд, перенесли на пізніші дати – третій та четвертий квартал 2014-го. Українці зможуть ними скористатися, якщо ситуація на півострові врегулюється. «Однак навіть якщо нам не вдасться реалізувати ці путівки в кінці поточного року, ми їх зможемо повністю відмінити, – розповів Володимир Ткаченко. – Ми будемо пропонувати людям альтернативу в Одесі, Херсоні, Миколаєві…».
Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі
0
Яка вдача - ви можете стати першим, хто прокоментує цей матеріал.
Залишити коментар:
Для того, щоб роздрукувати текст необхідно авторизуватись або зареєструватись
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі