Нашi сайти:
buhgalter.com.ua
637 0
Друкувати
Обране

Людмила Денисова: Правительство ищет возможные пути решения проблемы погашения задолженности по зарплате

Проблеми ліквідації боргів із заробітної плати залишається одним із найголовніших завдань Уряду. Про це заявила Міністр соціальної політики Людмила Денісова, виступаючи на засіданні Комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій та інших соціальних виплат.„За даними оперативного щотижневого моніторингу сума заборгованості на державних підприємствах станом на 22 квітня цього року становить 432,1 млн. грн. Це 41,3 % від загального боргу по Україні. Підкреслю, що саме на держпідприємствах Держінспекцією з праці виявлено порушення вимог законодавства про працю в частині оплати праці”, – сказала Людмила Денісова. З огляду на це, вона закликала до узгоджених та скоординованих дій центральних органів виконавчої влади.
Представники підприємств-боржників та міністерств, що їм підпорядковані, відзвітували перед Комісією про стан із ліквідацією заборгованості із заробітної плати, а також проблеми, які з цим пов’язанні. Вони запевнили Міністра та членів Комісії, що оплата, яка надійде за поставлену продукцію вже найближчим часом, у першу чергу, як це і передбачено законодавством, буде використана для погашення заборгованості із заробітної плати.
Заслухавши кожного, Людмила Денісова визначила першочергові завдання, які нададуть змогу оперативно вирішити проблему із заборгованістю заробітної плати. „У першу чергу, необхідно забезпечити співпрацю державних і контролюючих органів під час проведення перевірок підприємств. Крім того, безпосередньо підприємства мають проаналізувати свою кредиторську і дебіторську заборгованість, а також вжити заходів, аби направити її на вирішення проблеми із заборгованістю”, – підкреслила Міністр.

Наш сайт корисний для вас?

Підписатися на найактуальнішу розсилку для бухгалтера бюджетної установи

 


Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі (0)
Залишити коментарі:
Ваше ім`я
Коментарі
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться