Нашi сайти:
buhgalter.com.ua
670 0
Друкувати
Обране

Утверждены Методрекомендации по представлению квартальной финотчетности в 2014 г. организациями, подчиненными Минпромполитики

Мінпромполітики наказом від 28.03.2014 р. № 103 затвердило:

Методичні рекомендації щодо підготовки, складання та подання квартальної фінансової звітності протягом 2014 року підприємствами, установами, організаціями, що належать до сфери управління Мінпромполітики України;

Перелік форм приймання квартальної звітності.Подання квартальної фінансової звітності протягом 2014 року супроводжується листом за підписом керівника підприємства, в якому зазначається перелік форм звітності та додатків до них. Пояснювальна записка до звіту за результатами роботи у 2014 році подається в двох примірниках за формою, встановленою додатком 2.

Увага! При поданні квартального фінансового звіту протягом 2014 року не в повному обсязі та з порушенням термінів звіт вважається таким, що не прийнятий.

Підприємства подають звітність до Мінпромполітики України відповідно до орієнтованого графіка подання квартальної фінансової звітності у 2014 році підприємствами, установами, організаціями, що належать до сфери управління Мінпромполітики України (додаток 1).

Складати та подавати фінзвітність в 2014 році необхідно у складі, визначеному Переліком форм приймання квартальної звітності.

Наш сайт корисний для вас?

Підписатися на найактуальнішу розсилку для бухгалтера бюджетної установи

 


Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі (0)
Залишити коментарі:
Ваше ім`я
Коментарі
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться