341 0

Как рассчитать среднюю зарплату, если в расчетном периоде не было заработка?

Мінсоцполітики в листі від 25.02.2014 р. № 1837/0/14-14/18 розглянуло питання щодо розрахунку середньої заробітної плати.

В Міністерстві нагадали, що відповідно до п. 10 Порядку обчислення середньої заробітної плати (доходу, грошового забезпечення) для розрахунку виплат за загальнообов’язковим державним соціальним страхуванням, якщо у розрахунковому періоді перед настанням страхового випадку застрахована особа не мала заробітку з поважних причин, що зазначені у п. 4 цього Порядку, середня заробітна плата для розрахунку страхових виплат та оплати перших п’яти днів тимчасової непрацездатності за рахунок коштів роботодавця визначається виходячи з місячної тарифної ставки (посадового окладу), встановленої працівникові на момент настання страхового випадку.

Якщо ж у розрахунковому періоді застрахована особа не мала заробітку з поважної причини (тимчасова непрацездатність), що зазначена у п. 4 Порядку, та з поважної причини, що не зазначена у п. 4 Порядку (щорічної відпустки), на думку Мінсоцполітики, для обчислення середньої заробітної плати для розрахунку допомоги по тимчасовій непрацездатності може бути застосовано п. 10 Порядку.



Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі (0)
Залишити коментарі:
Ваше ім`я
Коментарі