Інформація по темі "" | Публікації по тегу
29.04.14
1444 0
Друкувати
Обране

Министр назначил стипендии студентам-отличникам аграрных вузов

Міністр аграрної політики та продовольства України Ігор Швайка підписав наказ від 23 квітня 2014 року № 150 «Про призначення академічних стипендій студентам вищих навчальних закладів Міністерства аграрної політики та продовольства України у другому семестрі 2013/2014 навчального року». Наказом передбачається виплата стипендій студентам-відмінникам ВНЗ ІІІ-VI та І-ІІ рівнів акредитації.

Відтак у наказі затверджено список студентів-відмінників вищих навчальних закладів Міністерства аграрної політики та продовольства України, яким призначені академічні стипендії Президента України на другий семестр 2013/2014 навчального року ВНЗ ІІІ-IV та I-II рівнів акредитації. Серед лідерів на стипендію претендують студенти-відмінники Таврійського державного агротехнологічного університету, в якому для отримання стипендії подали список 4 студенти-відмінники та 1 студент освітньо-кваліфікаційного рівня «Магістр». Також для отримання академічних стипендій Президента України претендують по 2 студенти-відмінники Уманського національного університету садівництва, Миколаївського національного аграрного університету, Полтавської державної аграрної академії та Білоцерківського національного аграрного університету.

Також у наказі затверджено список студентів-відмінників ВНЗ, яким призначені академічні стипендії імені М. С. Грушевського на другий семестр 2013/2014 навчального року. Найбільше стипендіатів навчається в Миколаївському національному аграрному університеті.

Окрім цього, в документі затверджено список студентів-відмінників агрономічних факультетів (відділень) ВНЗ Мінагрополітики III-IV та I-II рівнів акредитації, яким призначені академічні стипендії імені М. О. Посмітного на другий семестр 2013/2014 навчального року. Серед стипендіатів перебувають студенти-відмінники Харківського національного аграрного університету імені В. В. Докучаєва, Одеського державного аграрного університету та Житомирського національного агроекологічного університету.

Ігор Швайка зобов’язав ректорів та директорів вищих навчальних закладів Міністерства аграрної політики та продовольства України забезпечити виплату студентам-відмінникам та аспірантам ВНЗ академічних стипендій за рахунок бюджетних асигнувань і в межах субвенцій та поточних трансферів, виділених навчальним закладам у 2013-2014 навчальних роках. Також у триденний термін після закінчення літньої екзаменаційної сесії 2014 року необхідно подати Міністерству пропозиції щодо призначення академічних стипендій студентам та аспірантам у 2014-2015 навчальному році. 
Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі
0
Яка вдача - ви можете стати першим, хто прокоментує цей матеріал.
Залишити коментар:
Для того, щоб роздрукувати текст необхідно авторизуватись або зареєструватись
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі