Нашi сайти:
506 0
Друкувати
Обране

Олег Мусий: В ходе медреформы будет изменена система управления отраслью, ее финансирования и подготовки кадров

Міністр охорони здоров’я України під час прес-конференції, яка відбулася 28 квітня 2014 року в Миколаївській облдержадміністрації, розповів, що в ході медичної реформи буде змінено систему управління галуззю, її фінансування та підготовки кадрів.Міністр висловив свою думку щодо подій в Україні та щодо реформування системи охорони здоров’я. Зокрема він зазначив, що трансформація галузі відбуватиметься за трьома головними напрямками: зміна системи управління через роздержавлення та створення лікарського, медсестринського самоврядування та самоврядування працівників фармації; зміна системи фінансування; зміна підготовки кадрів.

Олег Мусій наголосив, що подальше запровадження загальної практики сімейної медицини буде пріоритетом Міністерства, вона буде розвиватися до світових стандартів. Він підкреслив, що у цій справі вкрай важливий відкритий діалог з регіонами і партнерські відносини.

Також Міністр охорони здоров’я відповів на численні запитання журналістів щодо аспектів роботи медичної галузі Миколаївщини.

Цього ж дня Олег Мусій разом із Головою обласної адміністрації Миколою Романчуком і начальником управління охорони здоров’я ОДА Світланою Хотиною відвідав заклади охорони здоров’я Миколаївської області.

Наш сайт корисний для вас?

Підписатися на найактуальнішу розсилку для бухгалтера бюджетної установи

 


Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі (0)
Залишити коментарі:
Ваше ім`я
Коментарі