Нашi сайти:
834 0
Друкувати
Обране

Как отразить доходы внешних совместителей в ф. № 1ДФ?

Спеціалісти Міндоходів в Базі Знань відповіли на питання: за якою ознакою доходу відображається в податковому розрахунку за ф. № 1ДФ сума доходу, нарахована на користь ФО - зовнішніх сумісників, оформлених за трудовою угодою?



Контролери зазначили, що згідно доходи у вигляді заробітної плати, нараховані (виплачені) платнику податку відповідно до умов трудового договору (контракту) (п.п. 164.2.1 Податкового кодексу України), зазначаються за ознакою доходу «101», як за основним місцем роботи, так і за сумісництвом.

Суми винагород та інших виплат, нарахованих (виплачених) платнику податку відповідно до умов цивільно-правового договору (пп. 164.2.2 Податкового кодексу України), відображаються за ознакою доходу «102».

Наш сайт корисний для вас?

Підписатися на найактуальнішу розсилку для бухгалтера бюджетної установи

 


Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі (0)
Залишити коментарі:
Ваше ім`я
Коментарі