Інформація по темі "" | Публікації по тегу
30.04.14
1230 0
Друкувати
Обране

Новые правила охраны труда при электрохимической обработке металлов

Міненерговугілля наказом від 13.02.2014 р. № 148 затвердило нові Правила охорони праці під час електрохімічної обробки металів. 

Правила поширюються на суб'єктів господарювання незалежно від форм власності та організаційно-правових форм, які провадять діяльність з обробки металів, та є обов'язковими для роботодавців та працівників, які виконують роботи з електрохімічної обробки металів.

Наказ № 148 набере чинності з дня його офіційного опублікування. Офіційне опублікування в «ОВУ» заплановано на 06.05.2014 р.

В свою чергу втратять чинність Правила з техніки безпеки і промислової санітарії при електрохімічній обробці металів та їх сплавів, затверджених постановою Президії ЦК профспілки робітників авіаційної та оборонної промисловості СРСР від 11.09.1969 р. (НПАОП 28.5-1.04-69).

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі
0
Яка вдача - ви можете стати першим, хто прокоментує цей матеріал.
Залишити коментар:
Для того, щоб роздрукувати текст необхідно авторизуватись або зареєструватись
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі
pw-image
Читайте сайт за ціною чашки кави
Платне користування buhgalter.com.ua передбачає:
  • доступ до новин, статей, довідників
  • безлімітні завантаження бланків
  • відсутність реклами.
Передплатники PRO-доступу, «Бюджетної бухгалтерії», «Оплата праці» та користувачі «FIT-Бюджет» отримують безкоштовний доступ до порталу бонусом до передплати.
Передплата подовжується автоматично щомісяця, але відмовитися можна у будь-який момент. Я погоджуюсь з користувацькими умовами
60
грн/
місяць
Вже передплатили? Увійти
Передплата подовжується автоматично щомісяця, але відмовитися можна у будь-який момент. Я погоджуюсь з користувацькими умовами
ic-acc-pay
×