Минэкономики: о завершении процедур госзакупок, начатых до вступления в силу нового Закона о госзакупках

Мінекономіки в листі від 25.04.2014 р. № 3302-0513083-06 роз’яснило як завершити процедури держзакупівель, розпочатих до набрання чинності Закону України від 10.04.2014 р. № 1197-VII «Про здійснення державних закупівель» (далі — Закон).Держорган зазначив, що здійснення державних закупівель у порядку, встановленому цим Законом, розпочинається з 20.04.2014 р.

Разом з цим в Законі відсутня вказівка про надання йому зворотної дії в часі. В зв'язку з цим дія цього Закону не поширюється на правовідносини суб’єктів сфери державних закупівель, які виникли до 20.04.2014 р.

Згідно з п. 3 розд. ХІ Закону процедури закупівель товарів, робіт і послуг, розпочаті до набрання чинності цим Законом, завершуються відповідно до порядку, що діяв до набрання чинності цим Законом, але не пізніше ніж у тримісячний термін. Тому, замовникам необхідно завершити процедури закупівель, розпочаті до набрання чинності цим Законом в порядку, що діяв до набрання ним чинності, до 21.07.2014 року включно.

Крім того, Мінекономіки звернуло увагу суб’єктів сфери державних закупівель на те, щодо приведення законодавства України у відповідність із цим Законом закони та інші нормативно-правові акти застосовуються в частині, що не суперечить цьому Закону.

Наш сайт корисний для вас?

Підписатися на найактуальнішу розсилку для бухгалтера бюджетної установи

 


Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі (0)
Залишити коментарі:
Ваше ім`я
Коментарі