Інформація по темі "" | Публікації по тегу
06.05.14
1850 0
Друкувати
Обране

Минмолодежспорт: об оплате труда старшего тренера-преподавателя

Мінмолодьспорт в листі від 01.11.2013 р. № 5.5/3719 відповіло на питання щодо введення посади старшого тренера-викладача до Типових штатних нормативів дитячо-юнацьких спортивних шкіл.

В міністерстві нагадали, що кількість ставок тренерів-викладачів визначається відповідно до кількості груп, вихованців та річного обсягу навчально-тренувального навантаження на всі групи. При цьому старшим тренером-викладачем призначається особа, під керівництвом якої працює не менше двох штатних тренерів-викладачів.

Тобто старшим тренером-викладачем спортивного відділення з виду спорту призначається особа із числа працюючих у спортивній школі тренерів-викладачів, і додаткова ставка старшого тренера-викладача не вводиться.

В листі також зазначено, що тренерам-викладачам, які займають посаду старшого тренера-викладача, ставки заробітної плати підвищують на 15 % без урахування інших підвищень.

Ставка старшого тренера-викладача розраховується із річного обсягу навчально-тренувального навантаження на всі групи відділення з виду спорту.

Ставка заробітної плати тренерів-викладачів, у тому числі і старших, встановлюється за 24 години навчально-тренувальної роботи на тиждень.

Разом з тим відповідно до норм тижневого навантаження особа, яка обіймає посаду тренера-викладача (одна штатна одиниця), у тому числі і старшого, може виконувати навчально-тренувальну роботу не тільки за обсягом 24 години на тиждень (ставка заробітної плати), а й обсягом 18, 20, 28, 30, 32 тощо годин, який визначається від наявності у тренера-викладача загальної кількості груп та встановленого для кожного етапу підготовки (групи) тижневого режиму (годин), відповідно до якого встановлюється фактичний обсяг навчально-тренувальної роботи на тиждень. Тобто місячна заробітна плата тренера-викладача може становити 0,5; 0,75; 1,0; 1,2; 1,5 тощо ставок.

Отже, підвищення ставки заробітної плати за старшого тренера-викладача на 15 % розраховується на фактичний обсяг навантаження в годинах для виконаннянавчально-тренувальної роботи (колонка 14 тарифікаційного списку, визначеного додатком 20 до наказу Мінсім'ямолодьспорту від 23.09.2005 р. № 2097).


Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі
0
Яка вдача - ви можете стати першим, хто прокоментує цей матеріал.
Залишити коментар:
Для того, щоб роздрукувати текст необхідно авторизуватись або зареєструватись
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі