Інформація по темі "" | Публікації по тегу
07.05.14
1309 0
Друкувати
Обране

Утверждены размеры компенсаций стоимости питания для чернобыльцев на 2014 год

Мінсоцполітики наказом від 07.04.2014 р. № 196 затвердило Розміри грошової компенсації вартості продуктів харчування для громадян, віднесених до категорій 1 і 2 осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, на 2014 рік.

Встановлено, що розміри відшкодування витрат, пов'язаних із вихованням (утриманням) дітей, потерпілих від Чорнобильської катастрофи, відділам освіти районних, районних у мм. Києві та Севастополі держадміністрацій, структурним підрозділам з питань освіти виконавчих органів міських, районних у містах, селищних та сільських рад визначаються на підставі середніх розмірів вартості харчування дітей у зазначених закладах, затверджених органами місцевого самоврядування.

Грошова компенсація батькам потерпілих дітей, які не відвідують дитячі дошкільні навчальні заклади (не входять до облікового складу цих закладів), якщо діти не перебувають на повному державному забезпеченні, виплачується у середньому розмірі вартості харчування дітей, затвердженому органами місцевого самоврядування, на рівні IV кварталу 2010 року для зазначених закладів.

Наказ № 196 набирає чинності з дня його офіційного опублікування та застосовується з 01 січня 2014 року. На день підготування замітки документ офіційно не опубліковано.

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі
0
Яка вдача - ви можете стати першим, хто прокоментує цей матеріал.
Залишити коментар:
Для того, щоб роздрукувати текст необхідно авторизуватись або зареєструватись
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі