Інформація по темі "" | Публікації по тегу
12.05.14
1115 0
Друкувати
Обране

Миндоходов: об уплате части чистой прибыли государственными унитарными предприятиями по итогам І квартала 2014 г.

ГУ Міндоходів у Донецькій області нагадує, що порядок відрахування до державного бюджету частини чистого прибутку (доходу) державними унітарними підприємствами та їх об'єднаннями регламентується ст. 111 Закону України «Про управління об'єктами державної власності» та відповідною постановою КМУ від 23.02.2011 р. № 138. 

Враховуючи те, що частина чистого прибутку (доходу) сплачується наростаючим підсумком щоквартальної фінансово-господарської діяльності, то базовим (звітним) періодом для нарахування та сплати цього платежу є календарний квартал. Розрахунок частини чистого прибутку (доходу) разом з фінансовою звітністю, складеною відповідно до положень (стандартів) бухгалтерського обліку, подається державними унітарними підприємствами та їх об'єднаннями до відповідних територіальних органів Міндоходів за підсумками кварталу, півріччя, трьох кварталів та року у терміни, передбачені для квартальної звітності – тобто протягом 40 календарних днів, що настають за останнім календарним днем звітного (податкового) кварталу.

Таким чином, що 12 травня 2014 року – граничний термін подання державними унітарними підприємствами та їх об’єднаннями розрахунку частини чистого прибутку (доходу), що підлягає сплаті до державного бюджету за результатами щоквартальної фінансово-господарської діяльності за I квартал 2014 року.

Відповідно на 20 травня 2014 року припадає граничний термін сплати частини чистого прибутку (доходу) державними унітарними підприємствами та їх об'єднаннями за результатами фінансово-господарської діяльності за I квартал 2014 року.

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі
0
Яка вдача - ви можете стати першим, хто прокоментує цей матеріал.
Залишити коментар:
Для того, щоб роздрукувати текст необхідно авторизуватись або зареєструватись
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі
pw-image
Читайте сайт за ціною чашки кави
Платне користування buhgalter.com.ua передбачає:
  • доступ до новин, статей, довідників
  • безлімітні завантаження бланків
  • відсутність реклами.
Передплатники PRO-доступу, «Бюджетної бухгалтерії», «Оплата праці» та користувачі «FIT-Бюджет» отримують безкоштовний доступ до порталу бонусом до передплати.
Передплата подовжується автоматично щомісяця, але відмовитися можна у будь-який момент. Я погоджуюсь з користувацькими умовами
60
грн/
місяць
Вже передплатили? Увійти
Передплата подовжується автоматично щомісяця, але відмовитися можна у будь-який момент. Я погоджуюсь з користувацькими умовами
ic-acc-pay
×