Інформація по темі "" | Публікації по тегу
13.05.14
1046 0
Друкувати
Обране

Информация о госзакупках на веб-портале Уполномоченного органа размещается по новому

У зв’язку із набранням чинності Закону України «Про здійснення державних закупівель» (№ 1197-VII), та відповідно до інформативного листа Мінекономрозвитку України «Щодо оприлюднення інформації про закупівлі» від 07.05.2014 р. змінюється порядок прийому інформації для оприлюднення на веб-порталі Уповноваженого органу.
Інформація про державні закупівлі, які розпочаті (зареєстровано на веб-порталі оголошення про проведення процедури закупівлі) замовниками починаючи з 12.05.2014 р. здійснюється відповідно Тимчасового порядку роботи з веб-порталом Уповноваженого органу «Державні закупівлі».

Інформація про державні закупівлі, які розпочаті (зареєстровано на веб-порталі оголошення про проведення процедури закупівлі) замовниками до 12.05.2014 р. здійснюється відповідно до Інструкції подання, прийому та розміщення інформації про державні закупівлі в інформаційному бюлетені «Вісник державних закупівель» та на веб-порталі Уповноваженого органу «Державні закупівлі», затвердженою наказом ДП «Зовнішторгвидав України» від 12.02.2013 №25 (із змінами) та Інструкції подання, прийому та розміщення інформації про державні закупівлі у міжнародному інформаційному виданні «Announcer of the public purchasing», затвердженої наказом ДП «Зовнішторгвидав України» від 03.10.2011 №52-а (із змінами).

Звертаємо увагу, що прийом інформації для оприлюднення здійснюється в електронному вигляді через автоматизоване робоче місце замовника («Кабінет Замовника»). Зміст інформації для оприлюднення, яка була подана в електронному вигляді через автоматизоване робоче місце замовника не у формі електронних документів відповідно до законів України “Про електронні документи та електронний документообіг ” і “Про електронний цифровий підпис ”, підтверджується у письмовій формі.

Для отримання доступу до «Кабінету Замовника», просимо терміново зареєструватися на веб-порталі.

Довідки щодо реєстрації на веб-порталі за тел./факс.: (044) 281-42-71
Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі
0
Яка вдача - ви можете стати першим, хто прокоментує цей матеріал.
Залишити коментар:
Для того, щоб роздрукувати текст необхідно авторизуватись або зареєструватись
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі
pw-image
Читайте сайт за ціною чашки кави
Платне користування buhgalter.com.ua передбачає:
  • доступ до новин, статей, довідників
  • безлімітні завантаження бланків
  • відсутність реклами.
Передплатники PRO-доступу, «Бюджетної бухгалтерії», «Оплата праці» та користувачі «FIT-Бюджет» отримують безкоштовний доступ до порталу бонусом до передплати.
Передплата подовжується автоматично щомісяця, але відмовитися можна у будь-який момент. Я погоджуюсь з користувацькими умовами
60
грн/
місяць
Вже передплатили? Увійти
Передплата подовжується автоматично щомісяця, але відмовитися можна у будь-який момент. Я погоджуюсь з користувацькими умовами
ic-acc-pay
×