Нашi сайти:
buhgalter.com.ua
580 0
Друкувати
Обране

Информация о госзакупках на веб-портале Уполномоченного органа размещается по новому

У зв’язку із набранням чинності Закону України «Про здійснення державних закупівель» (№ 1197-VII), та відповідно до інформативного листа Мінекономрозвитку України «Щодо оприлюднення інформації про закупівлі» від 07.05.2014 р. змінюється порядок прийому інформації для оприлюднення на веб-порталі Уповноваженого органу.


Інформація про державні закупівлі, які розпочаті (зареєстровано на веб-порталі оголошення про проведення процедури закупівлі) замовниками починаючи з 12.05.2014 р. здійснюється відповідно Тимчасового порядку роботи з веб-порталом Уповноваженого органу «Державні закупівлі».

Інформація про державні закупівлі, які розпочаті (зареєстровано на веб-порталі оголошення про проведення процедури закупівлі) замовниками до 12.05.2014 р. здійснюється відповідно до Інструкції подання, прийому та розміщення інформації про державні закупівлі в інформаційному бюлетені «Вісник державних закупівель» та на веб-порталі Уповноваженого органу «Державні закупівлі», затвердженою наказом ДП «Зовнішторгвидав України» від 12.02.2013 №25 (із змінами) та Інструкції подання, прийому та розміщення інформації про державні закупівлі у міжнародному інформаційному виданні «Announcer of the public purchasing», затвердженої наказом ДП «Зовнішторгвидав України» від 03.10.2011 №52-а (із змінами).

Звертаємо увагу, що прийом інформації для оприлюднення здійснюється в електронному вигляді через автоматизоване робоче місце замовника («Кабінет Замовника»). Зміст інформації для оприлюднення, яка була подана в електронному вигляді через автоматизоване робоче місце замовника не у формі електронних документів відповідно до законів України “Про електронні документи та електронний документообіг ” і “Про електронний цифровий підпис ”, підтверджується у письмовій формі.

Для отримання доступу до «Кабінету Замовника», просимо терміново зареєструватися на веб-порталі.

Довідки щодо реєстрації на веб-порталі за тел./факс.: (044) 281-42-71

Наш сайт корисний для вас?

Підписатися на найактуальнішу розсилку для бухгалтера бюджетної установи

 


Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі (0)
Залишити коментарі:
Ваше ім`я
Коментарі
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться