Інформація по темі "" | Публікації по тегу
13.05.14
1419 0
Друкувати
Обране

ГКС: о предоставлении права первой подписи при досрочном прекращении полномочий председателя райсовета и его заместителя

Державна казначейська служба України в листі від 10.04.2014 р. № 17-09/363-8602 роз'яснила питання щодо надання права першого підпису органу місцевого самоврядування. 

Так, питання стосовно надання права виконання обов'язків голови відповідної районної ради в разі одночасного подання заяв про дострокове припинення повноважень голови та його заступника Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні» не врегульовано.

Право першого підпису належить першому керівнику та його заступникам і не може бути надано головному бухгалтеру та іншим особам, які мають право другого підпису.

Якщо в картці зразок підпису першого керівника не наведено, то орган Казначейства має право витребувати письмове підтвердження надання права іншим особам розпоряджатися рахунком, засвідчене підписом першого керівника та відбитком печатки клієнта, якщо документами, якими підтверджуються повноваження осіб, підписи яких включені до картки, таке право не підтверджується.

Право другого підпису належить головному бухгалтеру та його заступнику або спеціалісту, на якого покладено виконання обов'язків бухгалтерської служби. Право другого підпису не може бути надано особам, які користуються правом першого підпису.

Таким чином держорган пропонує стосовно зазначеного питання звернутися до обласної ради з метою призначення особи, яка виконуватиме відповідні обов'язки до обрання нового голови чи заступника голови районної ради.
Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі
0
Яка вдача - ви можете стати першим, хто прокоментує цей матеріал.
Залишити коментар:
Для того, щоб роздрукувати текст необхідно авторизуватись або зареєструватись
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі