Інформація по темі "" | Публікації по тегу
buhgalter.com.ua
840 0
Друкувати
Обране

Какую ставку ЕСВ применяют учреждения, которые выплачивают денежное обеспечение приемным родителям?

Міндоходівці в Базі Знань відповіли на питання: який розмір ЄСВ застосовують установи, організації, які виплачують грошове забезпечення (допомогу) батькам – вихователям дитячих будинків сімейного типу, прийомним батькам?



Контролери нагадали, що відповідно до п. 10 ч. 1 ст. 4 Закону України «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» платниками ЄСВ є батьки - вихователі дитячих будинків сімейного типу, прийомні батьки, якщо вони отримують грошове забезпечення відповідно до законодавства.

При цьому нарахування та сплата ЄСВ за вказаних вище платників здійснюється за рахунок коштів державного бюджету в порядку, встановленому КМУ, але не менше мінімального страхового внеску за кожну особу. Вказані платники звільняються від сплати ЄСВ із сум отриманих ними грошового забезпечення, допомоги або компенсації.

Таким чином, установи, організації нараховують ЄСВ на суму грошового забезпечення (допомоги) батькам – вихователям дитячих будинків сімейного типу, прийомним батькам у розмірі 33,2%, але не менше мінімального страхового внеску за кожну особу та не утримують ЄСВ із зазначених сум.

env_icon Наш сайт корисний для вас?

Отримуйте першими актуальні новини! env_icon

Підписатися на найактуальнішу розсилку для бухгалтера бюджетної установи

 


Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі (0)
Залишити коментарі:
Ваше ім`я
Коментарі
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
Закрити
icon-block
Заважає реклама?
Ви маєте можливість її відключити
Бажаєте побачити, як сайт буде виглядати без реклами?
Вимкнути на 10 секунд