Інформація по темі "" | Публікації по тегу
16.05.14
1469 0
Друкувати
Обране

МВД утвердило порядок вызова резервистов к Нацгвардии

МВС наказом від 09.04.2014 р. № 300 затвердило Інструкцію з організації оповіщення резервістів щодо їх виклику до військових частин Національної гвардії України для проходження підготовки, зборів. 

Установлено, що командири (начальники) військових частин організовують оповіщення резервістів щодо виклику до військових частин у випадках:

— оголошення мобілізації відповідно до Закону України «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію»;

— проходження підготовки та зборів згідно з програмою підготовки резервістів на відповідний рік.

Для виклику резервіста до військової частини, у якій він проходить службу у військовому резерві, командир повинен організувати:

— проведення оповіщення резервіста особисто за допомогою мобільного чи стаціонарного телефонів, надсилання повідомлення за формою, визначеною в додатку 1 до цієї Інструкції, на поштову та електронну (за наявності) адреси;

— здійснення інформування за основним місцем роботи, органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування про мету й можливі строки залучення резервістів для проходження підготовки, зборів письмовим повідомленням поштою (додаток 2 до цієї Інструкції).

У разі виклику до військової частини резервіст повинен:

— прибути за основним місцем роботи, а в разі якщо громадянин безробітний — до органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування для пред'явлення повідомлення;

— після пред'явлення повідомлення самостійно прибути до військової частини (у визначений контрактом строк).

Наказ № 300 набирає чинності з дня його офіційного опублікування. На день підготування замітки документ офіційно не опубліковано.

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі
0
Яка вдача - ви можете стати першим, хто прокоментує цей матеріал.
Залишити коментар:
Для того, щоб роздрукувати текст необхідно авторизуватись або зареєструватись
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі