292 0

В Миндоходов напомнили о ставках «радиочастотного» сбора, действующих с 1 апреля 2014 г.

Міндоходівці в База Знань відповіли на питання: які ставки збору за користування радіочастотним ресурсом України встановлено з 01.04.2014 р.?

Так, Законом України «Про запобігання фінансової катастрофи та створення передумов для економічного зростання в Україні» внесено зміни до Податкового кодексу України (далі — ПКУ), зокрема з 01 квітня 2014 року запроваджено нові ставки збору за користування радіочастотним ресурсом України.

Відповідно до ст. 320 ПКУ ставки збору за користування радіочастотним ресурсом України встановлюються за 1 МГц смуги радіочастот на місяць у розрізі видів радіозв'язку та діапазонів радіочастот.

При цьому для ширини смуги радіочастот до 30 МГц (15 х 2) у кожному регіоні окремо, що належать окремому платнику збору - користувачу радіочастотного ресурсу, застосовується понижувальний коефіцієнт 0,75 за такими видами радіозв'язку, як:

— радіозв'язок у системі передавання даних з використанням шумоподібних сигналів, у діапазонах: 1427- 2400 МГц, 2400 - 2483,5 МГц та 5150 -5850 МГц;

— стільниковий радіозв'язок, у діапазоні 300 - 2200 МГц;

— радіозв'язок у багатоканальних розподільчих системах для передавання та ретрансляції телевізійного зображення, передавання звуку, цифрової інформації, в діапазонах 2 - 7 ГГц та 10 - 42,5 ГГц.



загрузка...
Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі (0)