Інформація по темі "" | Публікації по тегу
21.05.14
1257 0
Друкувати
Обране

ФССпоВПТ: об обслуживании застрахованного лица в больнице по месту жительства или работы

Фонд соціального страхування з тимчасової втрати працездатності в листі від 06.09.2013 р. № 04-29-2393 торкнувся питання щодо обслуговування застрахованої особи в медзакладі по місцю проживання або роботи.

В листі зазначено, що згідно з Інструкцією про порядок видачі документів, що засвідчують тимчасову непрацездатність громадян, видача документів, що засвідчують тимчасову непрацездатність, здійснюється лікуючим лікарем (фельдшером) при пред'явленні паспорта чи іншого документа, який засвідчує особу непрацездатного. При цьому видача листка непрацездатності (довідки) здійснюється в амбулаторно-поліклінічних закладах лікуючим лікарем (фельдшером) переважно за місцем проживання чи роботи.

В Фонді роз'яснили, що дозвіл головного лікаря, який засвідчується його підписом та круглою печаткою лікувально-профілактичного закладу, на отримання застрахованою особою листка непрацездатності за місцем реєстрації згідно з відміткою у паспорті, не потрібен.

Обставини щодо обслуговування застрахованої особи у медичному закладі (за місцем проживання або роботи) розглядає комісія (уповноважений) із соціального страхування розглядає. Вона ж приймає ґрунтовне рішення про призначення допомоги.

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі
0
Яка вдача - ви можете стати першим, хто прокоментує цей матеріал.
Залишити коментар:
Для того, щоб роздрукувати текст необхідно авторизуватись або зареєструватись
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі