Заполняем гр. 11 табл. 2 р. II «Корректировка налогового кредита» приложения 1 к налоговой декларации по НДС

Міндоходів в роз'ясненні від 20.05.2014 р. відповіло на питання: як заповнюється графа 11 таблиці 2 розділу II «Коригування податкового кредиту» додатка 1 до податкової декларації з ПДВ?Так, якщо після постачання товарів/послуг здійснюється будь-яка зміна суми компенсації їх вартості, включаючи наступний за постачанням перегляд цін, перерахунок у випадках повернення товарів/послуг особі, яка їх надала, або при поверненні постачальником суми попередньої оплати товарів/послуг, суми податкових зобов'язань та податкового кредиту постачальника та отримувача підлягають відповідному коригуванню.

При цьому у податковій декларації з ПДВ у р. 16.1 відображається коригування обсягів придбання та податкового кредиту, який було включено у рядок 10.1.

В свою чергу відповідно до р. II таблиці 2 додатка 1 (коригування податкового кредиту згідно зі ст. 192 ПКУ за обсягами придбання товарів/послуг, необоротних активів, включених у рядок 10 декларації) у колонці 11 відображається сума ПДВ з колонки 10, яка була включена до податкового кредиту (до рядка 10.1 декларації) на підставі податкової накладної, до якої складено розрахунок коригування.
Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі (0)
Залишити коментарі:
Ваше ім`я
Коментарі