Нашi сайти:
585 0
Друкувати
Обране

Заполняем гр. 11 табл. 2 р. II «Корректировка налогового кредита» приложения 1 к налоговой декларации по НДС

Міндоходів в роз'ясненні від 20.05.2014 р. відповіло на питання: як заповнюється графа 11 таблиці 2 розділу II «Коригування податкового кредиту» додатка 1 до податкової декларації з ПДВ?Так, якщо після постачання товарів/послуг здійснюється будь-яка зміна суми компенсації їх вартості, включаючи наступний за постачанням перегляд цін, перерахунок у випадках повернення товарів/послуг особі, яка їх надала, або при поверненні постачальником суми попередньої оплати товарів/послуг, суми податкових зобов'язань та податкового кредиту постачальника та отримувача підлягають відповідному коригуванню.

При цьому у податковій декларації з ПДВ у р. 16.1 відображається коригування обсягів придбання та податкового кредиту, який було включено у рядок 10.1.

В свою чергу відповідно до р. II таблиці 2 додатка 1 (коригування податкового кредиту згідно зі ст. 192 ПКУ за обсягами придбання товарів/послуг, необоротних активів, включених у рядок 10 декларації) у колонці 11 відображається сума ПДВ з колонки 10, яка була включена до податкового кредиту (до рядка 10.1 декларації) на підставі податкової накладної, до якої складено розрахунок коригування.


Наш сайт корисний для вас?

Підписатися на найактуальнішу розсилку для бухгалтера бюджетної установи

 


Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі (0)
Залишити коментарі:
Ваше ім`я
Коментарі