Семьям погибших во время акции протеста будут выплачивать доплаты к пенсии

Пенсійний фонд України постановою від 22.04.2014 р. № 7-2 затвердив Порядок виплати доплати до пенсії окремим категоріям осіб, які перебували на утриманні осіб, смерть яких пов'язана з участю в масових акціях громадського протесту, що відбулися у період з 21 листопада 2013 року по 21 лютого 2014 року.Цей Порядок визначає механізм виплати доплати до пенсії у зв'язку з втратою годувальника непрацездатним членам сімей, які перебували на утриманні осіб, смерть яких пов'язана з участю в масових акціях громадського протесту, які відбулися у період з 21 листопада 2013 року по 21 лютого 2014 року, а також працівників правоохоронних органів і військовослужбовців, смерть яких пов'язана з участю в зазначених акціях, згідно із затвердженим Міністерством соціальної політики списком осіб, члени сімей яких мають право на отримання одноразової грошової допомоги та доплати.

Доплата виплачується, якщо розмір пенсії або щомісячного довічного грошового утримання чи державної соціальної допомоги, що виплачується замість пенсії разом з одержуваною заробітною платою (доходом) членів сімей становить менш як 10000 гривень з урахуванням того, що після встановлення доплати сума таких виплат не повинна перевищувати зазначеного розміру.

Розмір доплати встановлюється на рівні 5000 гривень, але не більше ніж розмір, який визначається за кожен місяць окремо як різниця між 10000 гривень та сумою пенсії і заробітної плати (доходу) членів сімей за місяць, що передує місяцю, у якому визначається розмір доплати.

Постанова № 7-2 набирає чинності з дня її офіційного опублікування. На день підготування замітки документ офіційно не опубліковано.

Наш сайт корисний для вас?

Підписатися на найактуальнішу розсилку для бухгалтера бюджетної установи

 


Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі (0)
Залишити коментарі:
Ваше ім`я
Коментарі