Інформація по темі "" | Публікації по тегу
22.05.14
917 0
Друкувати
Обране

Разъяснения относительно урегулирования вопроса выплат денежной помощи членам семей Небесной сотни

У деяких ЗМІ з'явилась інформація про те, що МОЗ України блокує виплату допомоги членам родин загиблих Небесної сотні. З огляду на це повідомляємо, що подана та розтиражована ЗМІ інформація не відповідає дійсності.

МОЗ України отримано на погодження проект наказу «Про затвердження списку осіб, члени сімей яких мають право на одержання одноразової грошової допомоги та доплати до пенсії у зв’язку з втратою годувальника», який підготовлений Міністерством соціальної політики України на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 28.03.2014 № 76 «Про соціальний захист членів сімей осіб, смерть яких пов’язана з участю в масових акціях громадського протесту, що відбулися у період з 21 листопада 2013 р. по 21 лютого 2014 року».

У межах компетенції наданий проект наказу було розглянуто та погоджено в цілому ще 5 травня 2014 року. Окрім того, з Міністерством соціальної політики України було узгоджено можливість коригування списків відповідно до нових висновків судово-медичної експертизи та додаткових відомостей про загиблих. В разі надходження висновків судмедекспертизи, що встановлюють причинно-наслідковий зв'язок смертей, пов’язаних з подіями 21 листопада 2013 року - 21 лютого 2014 року, питання буде вирішено в робочому порядку.
Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі
0
Яка вдача - ви можете стати першим, хто прокоментує цей матеріал.
Залишити коментар:
Для того, щоб роздрукувати текст необхідно авторизуватись або зареєструватись
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі