Подаем форму № 1ДФ за обособленное подразделение: как заполнить реквизит «Работало в штате»?

Міндоходівці в Базі Знань відповіли на питання: яку кількість працівників необхідно проставляти у клітинках «Працювало у штаті» (загальну кількість працівників ЮО чи лише відокремленого підрозділу) у разі подання ЮО податкового розрахунку за ф. № 1ДФ у вигляді окремого витягу за відокремлений структурний підрозділ?Контролери нагадують, що у разі якщо відокремлений підрозділ юридичної особи не уповноважений нараховувати, утримувати і сплачувати (перераховувати) ПДФО до бюджету, податковий розрахунок у вигляді окремої порції за такий підрозділ подає юридична особа до контролюючого органу за своїм місцезнаходженням та надсилає копію такого розрахунку до контролюючого органу за місцезнаходженням такого відокремленого підрозділу.

У клітинках «Працювало у штаті» проставляється найбільша з місячних за звітний період (на перше число місяця) облікова кількість штатних працівників облікового складу юридичної особи.

При цьому вказаний реквізит заповнюються тільки в разі наявності у юридичної особи найманих працівників і тільки для першої порції податкового розрахунку.

Враховуючи вищевикладене, у разі подання юридичною особою податкового розрахунку за ф. № 1ДФ у вигляді окремої порції за відокремлений структурний підрозділ, який не уповноважений нараховувати, утримувати і сплачувати податок до бюджету, клітинки «Працювало у штаті» не заповнюються.

Наш сайт корисний для вас?

Підписатися на найактуальнішу розсилку для бухгалтера бюджетної установи

 


Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі (0)
Залишити коментарі:
Ваше ім`я
Коментарі