Інформація по темі "" | Публікації по тегу
23.05.14
1299 0
Друкувати
Обране

Подаем форму № 1ДФ за обособленное подразделение: как заполнить реквизит «Работало в штате»?

Міндоходівці в Базі Знань відповіли на питання: яку кількість працівників необхідно проставляти у клітинках «Працювало у штаті» (загальну кількість працівників ЮО чи лише відокремленого підрозділу) у разі подання ЮО податкового розрахунку за ф. № 1ДФ у вигляді окремого витягу за відокремлений структурний підрозділ?

Контролери нагадують, що у разі якщо відокремлений підрозділ юридичної особи не уповноважений нараховувати, утримувати і сплачувати (перераховувати) ПДФО до бюджету, податковий розрахунок у вигляді окремої порції за такий підрозділ подає юридична особа до контролюючого органу за своїм місцезнаходженням та надсилає копію такого розрахунку до контролюючого органу за місцезнаходженням такого відокремленого підрозділу.

У клітинках «Працювало у штаті» проставляється найбільша з місячних за звітний період (на перше число місяця) облікова кількість штатних працівників облікового складу юридичної особи.

При цьому вказаний реквізит заповнюються тільки в разі наявності у юридичної особи найманих працівників і тільки для першої порції податкового розрахунку.

Враховуючи вищевикладене, у разі подання юридичною особою податкового розрахунку за ф. № 1ДФ у вигляді окремої порції за відокремлений структурний підрозділ, який не уповноважений нараховувати, утримувати і сплачувати податок до бюджету, клітинки «Працювало у штаті» не заповнюються.

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі
0
Яка вдача - ви можете стати першим, хто прокоментує цей матеріал.
Залишити коментар:
Для того, щоб роздрукувати текст необхідно авторизуватись або зареєструватись
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі
pw-image
Читайте сайт за ціною чашки кави
Платне користування buhgalter.com.ua передбачає:
  • доступ до новин, статей, довідників
  • безлімітні завантаження бланків
  • відсутність реклами.
Передплатники PRO-доступу, «Бюджетної бухгалтерії», «Оплата праці» та користувачі «FIT-Бюджет» отримують безкоштовний доступ до порталу бонусом до передплати.
Передплата подовжується автоматично щомісяця, але відмовитися можна у будь-який момент. Я погоджуюсь з користувацькими умовами
60
грн/
місяць
Вже передплатили? Увійти
Передплата подовжується автоматично щомісяця, але відмовитися можна у будь-який момент. Я погоджуюсь з користувацькими умовами
ic-acc-pay
×