Інформація по темі "" | Публікації по тегу
23.05.14
1147 0
Друкувати
Обране

Изменения в условиях оплаты труда работников органов военного и государственного управления

Міноборони України наказом від 17.04.2014 р. № 250 внесло зміни до Умов оплати праці працівників (невійськовослужбовців) апарату органів військового та державного управління.

Уточнено, що вказані Умови застосовуються для оплати праці керівних працівників, спеціалістів і службовців центрального апарату Міністерства оборони України та Генерального штабу Збройних Сил України, Державного департаменту адаптації військовослужбовців, звільнених у запас або відставку, та конверсії колишніх військових об'єктів, Державного департаменту надлишкового майна та земель, апарату управлінь видів Збройних Сил України, оперативних командувань та інших прирівняних до них органів військового управління згідно з Переліком органів військового управління, прирівняних до управлінь видів Збройних Сил України, територіальних і повітряних командувань, корпусів та військових комісаріатів з 1 січня 2006 року, а для працівників, окремі умови оплати праці яких визначені указами Президента України, — з 1 квітня після визнання цих указів такими, що втратили чинність.

У додатку 1 до п. 2 цих Умов Таблиця 1 викладена в новій редакції: «Схема посадових окладів керівних працівників і спеціалістів апарату Міністерства оборони України, інших прирівняних до нього органів управління та Генерального штабу Збройних Сил України».

Наказ № 250 набирає чинності з дня його офіційного опублікування. Офіційне опублікування заплановано в «ОВУ» від 30.05.2014 р. № 41.

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі
0
Яка вдача - ви можете стати першим, хто прокоментує цей матеріал.
Залишити коментар:
Для того, щоб роздрукувати текст необхідно авторизуватись або зареєструватись
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі