Изменения в порядке выплаты денежного довольствия военнослужащим Вооруженных Сил Украины

Міноборони України наказом від 28.04.2014 р. № 274 внесло зміни до Інструкції про порядок виплати грошового забезпечення військовослужбовцям Збройних Сил України та деяким іншим особам.Змінами уточнено, що під час визначення права на виплати грошового забезпечення військовослужбовцям у разі звільнення від посад (скорочення штатної посади) та у період перебування у розпорядженні в передбачені абз. 1 п. 9.1 цієї Інструкції строки не зараховуються періоди перебування військовослужбовців на лікуванні в лікарняних закладах, зокрема:

— у санаторно-курортних закладах, куди військовослужбовці після перебування на лікуванні в лікарняних закладах направлені згідно з висновком військово-лікарської комісії;

— на лікуванні в лікарняних закладах хворих на туберкульоз та санаторному лікуванні в санаторно-курортних закладах у зв'язку із захворюванням на відкриту форму туберкульозу.

Також уточнено, що військовослужбовцям, які займають посади в лабораторіях особливо небезпечних інфекцій регіональних санітарно-епідеміологічних управлінь, виплачується надбавка за особливі умови служби в розмірі 50% посадового окладу на місяць.

Змінами зазначено, що особам офіцерського складу та особам рядового, сержантського і старшинського складу, які проходять військову службу за контрактом:

— що перебувають до дня одержання військовою частиною наказу або повідомлення про звільнення з військової служби на лікуванні в лікарняному закладі чи у відпустці для лікування у зв'язку з хворобою, грошове забезпечення виплачується до дня повернення до місця служби включно, але не більше загального терміну перебування на лікуванні в лікарняних закладах чи у відпустці для лікування у зв'язку з хворобою, визначеного п. 10.1 р. X цієї Інструкції, а тим, які перебувають у щорічній основній чи додатковій відпустці (зі збереженням грошового забезпечення), — до дня закінчення відпустки включно;

— на яких витяг з наказу про звільнення надійшов у період, коли вони перебували у щорічній основній чи щорічній додатковій відпустці (зі збереженням грошового забезпечення) і в цей період захворіли, у разі продовження відпустки на час перебування на лікуванні в лікарняному закладі або на час хвороби на підставі довідки лікарняного закладу грошове забезпечення також виплачується і за період продовженої відпустки;

— на яких у військову частину надійшов наказ або повідомлення про звільнення з військової служби та які в період здавання справ і обов'язків за посадою в межах установлених строків захворіли, у разі продовження встановлених строків здавання справ і обов'язків за посадою на час перебування військовослужбовців на лікуванні в лікарняному закладі грошове забезпечення також виплачується і за період продовжених строків.

Наказ № 274 набирає чинності з дня його офіційного опублікування. Офіційне опублікування заплановано в «ОВУ» від 30.05.2014 р. № 41.

Наш сайт корисний для вас?

Підписатися на найактуальнішу розсилку для бухгалтера бюджетної установи

 


Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі (0)
Залишити коментарі:
Ваше ім`я
Коментарі