Інформація по темі "" | Публікації по тегу
23.05.14
1049 0
Друкувати
Обране

Новый законопроект направлен на увеличение собственных ресурсов местных бюджетов зарегистрирован в парламенте

У Верховній Раді України зареєстрований законопроект про внесення змін до Бюджетного кодексу України (щодо зарахування частини податку на прибуток підприємств до доходів місцевих бюджетів, що не враховуються при визначення обсягу міжбюджетних трансфертів) (№4871 від 14.05.2014). Законопроект внесений народним депутатом України – членом МДО «За розвиток місцевого самоврядування» О.Канівцем.

Документ передбачає внесення змін до статей 29 та 69 Бюджетного кодексу України в частині перерозподілу 25% податку на прибуток на користь місцевих бюджетів. Зокрема, пропонується спрямовувати зазначену частину податкових надходжень до ІІ кошику місцевих бюджетів (власні доходи) та розподілити їх наступним чином:
- до сільських, селищних, міських бюджетів – 15%;
- обласних бюджетів – 5%;
- районних бюджетів – 5%.

Асоціація міст України повністю підтримує зазначений законопроект, оскільки його прийняття надасть додаткові можливості для децентралізації влади, забезпечення місцевого самоврядування додатковими фінансовими ресурсами, що є запорукою становлення дієздатної та ефективної влади на місцях, забезпечення стійкого економічного розвитку регіонів.

Варто зазначити, що положення законопроекту є частиною комплексного законопроекту по внесенню змін до Бюджетного кодексу України в частині реалізації бюджетної децентралізації, розробленого АМУ і наданого МДО «За розвиток місцевого самоврядування» ще рік тому.
Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі
0
Яка вдача - ви можете стати першим, хто прокоментує цей матеріал.
Залишити коментар:
Для того, щоб роздрукувати текст необхідно авторизуватись або зареєструватись
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі